tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Pellegrini, foto:tasr

VIDEO Pellegrini neprestáva šokovať voličov: Budajovi pritakával, že Smer sú dezoláti!

Ešte pred pár dňami tvrdil, že Smer-SD pre jeho stranu Hlas nie je prirodzeným partnerom v nedeľu už dokonca pripustil, že Smer sú dezoláti! Predseda opozičnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini sa začína strácať v niektorých svojich výrokoch a jeho voliči mu to v diskusiách pod príspevkami dávajú jednoznačne pocítiť. Možno aj preto strana Hlas-SD ešte počas víkendu v priebehu niekoľkých hodín totálne zmenila svoj prístup k referendu o amerických vojenských základniach na Slovensku, ku ktorému vyzýva Smer-SD.

Budaj: Veď to sú dezoláti! Pellegrini: Sú, sú

Pred nahrávaním víkendovej relácie Na telo zvykne televízia Markíza poskytovať pred reláciou divákom na sociálnej sieti aj zábery zo zákulisia. Tieto však priniesli niečo, čo diváci nečakali! Pellegrini, pravdepodobne netušiac, že sa zábery objavujú naživo na Facebooku, bol prichytený v družnom rozhovore s ministrom životného prostredia Jánom Budajom (OĽANO).

Budaj ho na videu chváli, že odišiel zo Smeru-SD a od jeho predsedu Roberta Fica. „Ja vítam to, že ste prehodili výhybku a nechcete sprevádzať Fica do minulosti.“ V ďalšom priebehu rozhovoru Budaj použil na členov Smeru-SD označenie, ktoré je v spoločenskej diskusii dnes už považované za akési synonymum nezaočkovaného, resp. človeka odmietajúceho očkovanie, alebo protestujúceho proti pandemickým opatreniam: „Veď to sú dezoláti, tak čo už s nimi urobíte?“

Foto: fb/tvmarkiza

Pellegrini sa však následne rozhodol nebrániť svojich kolegov a ukázal, že sa stotožňuje s ministrovým názorom: „Sú, sú,“ súhlasne odvetil Pellegrini. Zároveň dodal, že k Smeru-SD sa vrátiť nemieni: „Ja sa snažím umiernene fungovať a neodišiel som preto, aby som sa tam zas vrátil, hej?“

Pobúril voličov

Pellegrini teda v priebehu krátkeho času nepobúril opozičných voličov len pôvodne odmietavým postojom Hlasu k referendu o amerických základniach, ktoré prezentoval generálny manažér strany Matúš Šutaj Eštok ešte v sobotu v Sobotných dialógoch, ale aj týmto rozhovorom s Budajom.

Foto: fb/tvmarkiza

Ešte dnes sa pod príspevkami Hlasu-SD objavujú komentáre, ktoré Pellegrinimu vyčítajú jeho postoje. „Dezoláti môžu pozerať?,“ opýtal sa jeden z komentujúcich pred dnešnou tlačovou besedou strany. „Pán Pellegrini, počul som, že si velice hrkútate s istým domovníkom,“ narážal jeden z komentujúcich rovnako na Pellegriniho rozhovor s Budajom. Uvidíme teda, ako sa tieto „šokové terapie“, ktoré Hlas už pomaly pravidelne dodáva svojim voličom, z dlhodobého hľadiska prejavia v už aj bez toho klesajúcich preferenciách strany, ktorá v prieskumoch stále vedie.

Bude vás zaujímať:

  1. Ilustračné foto
  2. Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová.
  3. Peter Pollák ml. (OĽaNO)
  4. Peter Pellegrini (uprostred) počas tlačovky strany Hlas-SD.
  5. Sprava Peter Pellegrini a Richard Raši.
  6. Matúš Šutaj Eštok v štúdiu RTVS.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegrini neprestáva šokovať voličov: Budajovi pritakával, že Smer sú dezoláti!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku