eReport.sk
Matúš Šutaj Eštok v štúdiu RTVS.
Matúš Šutaj Eštok v štúdiu RTVS. Zdroj: rtvs.sk

VIDEO Ako to bolo s Pellegriniho pritakávaním Budajovi o dezolátoch? Eštok ponúkol vysvetlenie!

Generálny manažér opozičnej strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok zrejme poriadne prekvapil divákov svojou argumentáciou k rozhovoru svojho straníckeho šéfa Petra Pellegriniho a ministra životného prostredia Jána Budaja. Envirominister počas dialógu s expremérom, ktorý pravdepodobne obidvaja považovali za súkromný, Pellegriniho pochválil za to, že vyzval starších ľudí k očkovaniu. A tiež za to, že opustil Smer. Následná časť rozhovoru však možno Pellegriniho mrzí dodnes.

„Veď sú to dezoláti, tak čo už s nimi urobíte,“ vyjadril sa vtedy Budaj na adresu strany Smer-SD. Pellegrini na jeho slová reagoval na prekvapenie mnohých súhlasne a nie odmietavo, ako by možno očakávala väčšina voličov. „Sú, sú,“ odvetil Budajovi a vzhľadom na to, že tieto slová zachytila kamera, bolo jasné, že líder Hlasu bude mať čo vysvetľovať.

Šutaj Eštok tvrdí, že Pellegrini chcel byť len slušný

So zaujímavou argumentáciou k celému prípadu prišiel do nedeľnej relácie RTVS O 5 minút 12 Šutaj Eštok. Ten Pellegriniho kontroverznú reakciu pripisuje veku ministra životného prostredia.

„Kto povedal túto vetu, že sú to dezoláti? Povedal to minister Budaj. No. Peter Pellegrini je slušne vychovaný človek, ktorý hádam nebude staršiemu, nechcem povedať akému človeku, v rámci nejakej ľudskej debaty povedať to, čo si myslí, pretože by to nebolo slušné,“ tvrdí Šutaj Eštok.

Zároveň poznamenal, že nemalo zmysel, aby sa expremiér s Budajom o nastolenej téme dezoláti“ hádal. „Tak mu radšej prikývol a pomyslel si svoje, lebo so starším, senilnejším pánom, asi nemá zmysel sa púšťať do nejakého konfliktu,“ uzavrel Šutaj Eštok.

VIDEO Eštok vysvetľoval dezolátov: Pellegrini je slušne vychovaný človek

Zdroj: rtvs.sk

Mohlo by vás zaujímať:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ako to bolo s Pellegriniho pritakávaním Budajovi o dezolátoch? Eštok ponúkol vysvetlenie!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php