eReport.sk
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock

V problémoch nielen Slovnaft? Taraba: Slovensko plánujú opustiť obrovskí zamestnávatelia!

Nezaradený poslanec Tomáš Taraba píše, že je šokovaný. Obáva sa toho, že Slováci budú nútení hromadne chodiť za prácou do zahraničia. Hovorí o hrozbe vzniku chudobných dolín a viní za to vládu Eduarda Hegera (OĽANO).

Vláda SR podľa Tarabu (ŽIVOT -NS) nekoná tak, akoby mala, čo vraj môže mať krajne nepríjemné dopady na mnohých občanov Slovenska, presnejšie na zamestnancov veľkých firiem.

Som šokovaný, že likvidácia Slovnaftu nie je očividne jediná snaha tejto vlády. Slovensko v najbližších mesiacoch plánujú opustiť obrovskí zamestnávatelia, pretože vláda odmieta s nimi rokovať a iné štáty áno,“ varoval dnes vo svojom krátkom statuse nezaradený poslanec.

Related Posts

  1. Šéf SNS a bývalý predseda parlamentu Andrej Danko v štúdiu eReportu.
  2. Vladimír Soták na videosnímke počas tlačovky.

„Nesmieme to dopustiť. Ja urobím všetko pre to, aby som to pomohol zvrátiť. Odmietam, aby boli ľudia nútení hromadne chodiť opäť za prácou do zahraničia a vznikali tú chudobné doliny,“ dodal opozičný politik.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Taraba nespresnil zdroj, z ktorého čerpal pre svoj status a nešpecifikoval ani firmy, ktoré chcú na Slovensku svoje podnikanie údajne ukončiť. Väčšina ľudí, ktorí jeho slová komentovali, ale vyjadrili presvedčenie, že sa zrejme nemýli.

„Riadenie štátu sa zdá, ako snaha o samozničenie všetkého, vrátane existencie ľudí. Inak sa to nedá nazvať, ved aj na zbrojenie, novú vojenskú techniku je treba nájsť peniaze, ale tu sa nájdu miliardy, na ostatne nemajú,“ napísala jedna z komentujúcich.

„Však konečne budú mať ľudia, čo chceli. Čo si tam navolili! Keď už toto ich nepreberie, tak si nezaslúžime sa tu mat dobre!“ – pridal svoj názor ďalší občan.

NAKA a Klub 500

Pripomíname, že pred niekoľkými dňami rozvírila verejnú mienku na Slovensku správa, že NAKA rieši Klub 500, čo je združenie zastrešujúce najväčších zamestnávateľov u nás – a to v súvislosti s podozrením na financovanie terorizmu v nadväznosti na nakupovanie plynu a ropy z Ruskej federácie.

„Klub 500 ani jeho predstavitelia sa nedopustili žiadnej trestnej činnosti. Klub 500 preto podal správu v zmysle požiadavky vyšetrovateľa,“ uviedol Klub 500 vedený Vladimírom Sotákom vo svojom stanovisku zo 7. júna tohto roku.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V problémoch nielen Slovnaft? Taraba: Slovensko plánujú opustiť obrovskí zamestnávatelia!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti