eReport.sk
Tomáš Taraba si pri kritike našich súčasných vládnych politikov opäť nedával servítku pred ústa. foto: tasr

Taraba: Najväčší problém pre Hegera a Čaputovú je, že Slováci sú Slováci a nie Ukrajinci

Opozičný poslanec Tomáš Taraba (ŽIVOT-NS) si myslí, že pomoc slovenským občanom by prebiehala paradoxne rýchlejšie, ak by zmenili svoje občianstvo na ukrajinské. Opozičný politik tým chce naznačiť, že prezidentku SR a súčasnú vládu viac zaujíma pomoc ukrajinským občanom, ako tým slovenským. Pravdou je, že slovenská vláda a slovenský parlament vedia prijímať opatrenia ohľadom pomoci Ukrajine a Ukrajincom rýchlejšie, ako opatrenia na pomoc slovenským občanom, napríklad v súvislosti s hospodárskou krízou.

„Pri tejto vláde a prezidentke by bolo najlepšie, keby slovenskí dôchodcovia, slovenské rodiny, slovenskí živnostníci a podnikatelia, či slovenskí pracujúci sa volali „ukrajinskí“ a všetka pomoc pre nich by išla rýchlo, plynule, v skrátenom konaní, nikto by nič nenamietal, ani nevetoval. Každý by sa zhodol, že pomoc potrebujú,“ myslí si Taraba.

Je problémom Slovákov, že sú Slováci?

Vzhľadom na to, že Slováci volajú po pomoci v súvislosti s rastúcimi cenami, je podľa Tarabu na mieste otázka, že kde je problém. Pokiaľ by vláda bola naozaj akcieschopnejšia pri problémoch Ukrajincov ako pri problémoch Slovákov, bolo by to prinajmenšom zvláštne. „Najväčší problém pre Hegera a Čaputovu je, že Slováci sú Slovákmi,“ uzavrel

Zdroj: fb / Tomáš Taraba

Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názorminašou úlohou je predovšetkým informovať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba: Najväčší problém pre Hegera a Čaputovú je, že Slováci sú Slováci a nie Ukrajinci

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti