eReport.sk
Šimečkove priority
Predseda PS Michal Šimečka sa síce zväčša všade usmieva, po voľbách mu však môže úsmev na tvári zamrznúť rovnako ako pred pár rokmi jeho predchodcovi Michalovi Trubanovi. Foto: tasr

Plačkovia z PS chcú niečím zaujať, no nemajú čím, smeje sa Taraba na Šimečkovi a progresívcoch

Komu sa čo v závere vyplatí? Vyplakávanie, alebo frontálny útok? Možno aj tieto otázky riešia voliči iba pár dní pred predčasnými parlamentnými voľbami, ktoré sú naplánované na 30. septembra. Niektorí politici sa pred záverom kampane uchýlili k roneniu sĺz nad tým, čo sa im deje, iní nabili zbrane a chystajú záverečný útok na voliča.

Nevedia si zabezpečiť ani vlastnú stránku

Slzy a sťažnosti na všetkých naokolo je viditeľný najmä u „obyčajných ľudí“, ku ktorým sa teraz pridalo aj Progresívne Slovensko. Podľa mnohých umelo nafúknutej úspešnej strane sa zatiaľ vo volebných preferenciách nedarí dostať sa pred dlhodobo vedúci Smer-SSD, a tak to skúša zahrať na martýra. Šéf strany Michal Šimečka sa v statuse posťažoval, že na nich útočia hackeri. „Ďalší hackerský útok. Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí nám píšete, že si chcete prečítať náš program, kandidátku, poslať dar, alebo stiahnuť rámček na profilovú fotku. Žiaľ, aktuálny útok bol naozaj masívny – prakticky naraz prišlo 78 miliónov požiadaviek. Útok zodpovedá tomu, ako keby sa všetci obyvatelia Slovenska chceli na náš web pripojiť v rovnakom čase, 15-krát,“ napísal Šimečka, ktorý vôbec nemá radosť z toľkého „záujmu“ o svoju stranu, ktorý by mu závideli aj v Amerike.

Related Posts

  1. Progresívne Slovensko je extrémistická strana
  2. Jana Bittó Cigániková (SaS) v štúdiu spravodajskej televízie počas relácie V politike.
  3. Tomáš Taraba

„Na odstránení problému intenzívne pracujeme. A jednu vec vám vieme sľúbiť naisto. Nezastavia nás. Ani klamstvami, ani vyhrážkami, ani útokmi,“ odkázal svojím voličom a sympatizantom šéf strany, ktorú navyše tlačia na samý vrchol aj niektoré liberálne médiá a mimovládne organizácie. Naopak, srandu zo sĺz progresívcov má Tomáš Taraba, šéf Život Národná strany, ktorá ide do volieb na kandidátke národniarov zo SNS. Taraba v statuse napísal: „Progresívne Slovensko znova vyplakáva, že čelí hackerskému útoku. Plačkovia z PS chcú niečím zaujať, pretože čísla z online priestoru nekompromisne ukazujú, že sú nafuknutá bublinka. Dokonca Šimečka si cez týždeň objednal jeden článok v bulvárnom médiu a vysvetlili mu, že je tak nezaujímavý, že nikto na neho nekliká, tak mu odporučili, aby tam skúsil dať do textu manželku, možno to zaberie. Jediné čo vyplakávaním o hackerskom útoku dokazujú, že si nevedia zabezpečiť ani vlastnú stránku. Tak isto ako v Bratislave nevedia kvôli pár bicyklom zabezpečiť plynulú premávku,“ skonštatoval na margo „problémov“ progresívcov Tomáš Taraba.

Zdroj: FB / Tomáš Taraba

V inom statuse sa Tomáš Taraba pýta, ako môže Šimečka mať 17%, keď napriek masívnej kampani de facto nikoho moc nezaujíma? Nuž, tak to je zaujímavá otázka, ktorú zrejme riešia aj mnohí Slováci. Vyplýva totiž z toho, že samotnému šéfovi strany Michalovi Šimečkovi dalo v prieskume popularity svoj hlas v lete iba 398-tisíc Slovákov (je až ôsmym najpopulárnejším politikom), kým Tomášovi Tarabovi takmer raz toľko (720-tisíc) a Robertovi Ficovi dokonca až 1,373 milióna. A ako píšu vo svojich komentároch, ani oni neveria tomu, že Progresívne Slovensko je až také žiadané ako to ukazujú predvolebné prieskumy. Žeby chceli aby PS skladalo novú vládu viac niektoré médiá a mimovládky ako samotní Slováci?

Zdroj: FB / Michal Šimečka a FB / Tomáš Taraba


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Plačkovia z PS chcú niečím zaujať, no nemajú čím, smeje sa Taraba na Šimečkovi a progresívcoch

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php