eReport.sk
Progresívny atentátnik podporujúci vojnu
Robert Fico a Viktor Orbán, foto:tasr

Orbán: Po atentáte na Fica musí Maďarsko bojovať za mier osamotene


Po vlaňajších parlamentných voľbách sa Slovensko vydalo na cestu presadzovania mieru, čo znamenalo pre Maďarsko veľkú pomoc. Stredajším atentátom na predsedu vlády SR Roberta Fica však bol tento proces pozastavený a Maďarsko zostalo v snahách o mier osamotené. Upozornil na to vo štvrtok na sociálnej sieti maďarský premiér Viktor Orbán.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Samozvané elity
  2. RTVS nezvládla adekvátne informovať o atentáte
  3. Robert Fico
  4. Bývalý minister školstva

Bojovať za mier 

„Na predsedu slovenskej vlády spáchal atentát ľavicový aktivista. Robert Fico nebude pracovne aktívny v najdôležitejších mesiacoch. Veríme v jeho uzdravenie, ale dnes zostávame v boji za mier osamotení. Odteraz musíme bojovať sami dvojnásobnou silou. Európske voľby sa stali dôležitejšími ako kedykoľvek predtým. Násilie sa musí skončiť,“ napísal Orbán.

Zdroj: fb/viktororban

Atentát na premiéra Fica

Roberta Fica (Smer-SD) v stredu po výjazdovom rokovaní vlády v Handlovej postrelili. Na mieste padlo päť výstrelov, útočníka zadržala polícia. Premiéra previezli v kritickom stave vrtuľníkom do nemocnice v Banskej Bystrici. Lekárom sa podarilo jeho stav stabilizovať, avšak podľa štvrtkového vyjadrenia vicepremiéra a ministra obrany Roberta Kaliňáka (Smer-SD) ešte nie je mimo ohrozenia života.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Orbán: Po atentáte na Fica musí Maďarsko bojovať za mier osamotene

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne