eReport.sk
V popredí rečniaci Ľuboš Blaha Zdroj: TA3

VIDEO Blaha: Progresívci, opozícia, liberálne médiá, to kvôli vám dnes Robert Fico bojuje o život


Podľa názoru Blahu ide o útok na všetkých Slovákov a na každého občana Slovenskej republiky. Je presvedčený, že opozícia a liberálne médiá nezvládli prehru vo voľbách a atentát na Fica je vyústením útokov na koalíciu.

Podpredseda parlamentu a strany Smer-SD Ľuboš Blaha na dnešnej emotívnej tlačovej konferencii vyjadril presvedčenie, že za atentát na premiéra Roberta Fica nesú vinu progresívci, celá opozícia a liberálne médiá, ktoré dlhé roky šírili voči Ficovi nenávisť. Zostrih zverejnil na Telegrame.

Výsledok nenávistných kampaní

„Robert Fico je nie len predseda vlády, ale aj náš priateľ. Za stranu Smer chcem odsúdiť čo sa dnes stalo, ale zároveň vyjadriť znechutenie, čo ste tu vy, liberálne médiá a politická opozícia, páchali. Akú nenávisť ste voči Robertovi Ficovi šírili. Šibenice ste mu stavali. Tá zlosť, hnev a nenávisť, toto je výsledok vašej činnosti. Progresívcov, celej opozície a liberálnych médií. Kvôli vašej nenávisti dnes bojuje o život.

Toto je útok na každú Slovensku a Slováka, na každého občana Slovenskej republiky. Roky ste živili nenávisť. Tak veľmi ste nenávideli, že si Slováci zvolili Smer, Hlas a SNS, že ste po nás museli ísť ako po zvery. Tu máte ovocie vašej činnosti. Kvôli vám dnes premiér bojuje o život.“

Zdroj: Telegram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Blaha: Progresívci, opozícia, liberálne médiá, to kvôli vám dnes Robert Fico bojuje o život

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre