tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová
Lucia Ďuriš Nicholsonová Foto: instagram/LĎN

Stará a použitá? Nicholsonová čelí hejtom pre vek: Stali sme sa „insta“ národom s podpriemernými politikmi!

Tak toto by ste od liberálnej političky nečakali! Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová sa najnovšie na sociálnej sieti rozpísala o tom, ako sa jej ľudia stále častejšie pýtajú na jej vek. Jej hejteri sa jej vraj snažia dotknúť tým, že ju nazývajú starou. To isté sa podľa nej stáva aj prezidentke SR Zuzane Čaputovej, ktorá už taktiež prestáva byť považovaná za mladú politickú krv.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zľava Igor Matovič (OĽANO) a Boris Kollár (Sme rodina).
  2. Europoslankyňa a bývalá predstaviteľka strany SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  3. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  4. top1 Nicholsonová
  5. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová počas konferencie Korupcia v eurofondoch.

„Sledujem útoky na pani prezidentku. Keď ma najnovšie chcú moji verní hejteri uraziť, píšu, že som stará a použitá. Len celkom nedávno som zverejnila novú profilovku, pod ktorú mi jeden z kolegov – politikov napísal, že vyzerám staro. On sa zaguľatil a zošediveli mu vlasy, ale načo mu to písať? Veď všetci starneme, nie?,“ posťažovala sa svojim fanúšikom Ďuriš Nicholsonová. Našej redakcii sa však pod najnovšou profilovou fotkou nepodarilo nájsť komentár žiadneho politika a preto necháme len na predstavivosti čitateľov, na ktorého z kolegov narážala.

Je Slovensko naozaj instagramový národ

Bývalá členka SaS, ktorá sa momentálne údajne snaží založiť nový politický projekt s menami ako Mikuláš Dzurinda, či Ivan Mikloš, si myslí, že mladí ľudia žijú často viac na sociálnych sieťach, ako v realite. „Stali sme sa instagramovým národom, ktorý má podpriemerné školstvo, zdravotníctvo, a podpriemerných politikov, ale hlavne, že na Insta vyzeráme všetci dokonalo,“ poznamenala politička. „Je srandovné, že keď sme zakladali SaSku, bola to strana mladých ľudí, mladých politikov, sviežich tém. Lenže to bolo pred 13 rokmi. Dnes sa stretávam s ľuďmi, ktorí chcú pomôcť stavať nový politický projekt. Je medzi nimi veľa mladých ľudí,“ dodala.

Sú mladí ľudia v politike potrební?

Europoslankyňa upozorňuje, že demografická krivka je neúprosná a mladých ľudí bude v najbližšom období ubúdať a to pravdepodobne aj v politike: „Naša demografická krivka nám tiež veští, že mladých bude o chvíľu nedostatok, a tak sa musíme naučiť žiť s tými, ktorí nebudú mať večne dokonalé tváre a 20-ročné telá, nie? A to v továrni, v nemocnici, aj v tej nešťastnej politike.

Zdroj: fb/luciadnicholsonova


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stará a použitá? Nicholsonová čelí hejtom pre vek: Stali sme sa „insta“ národom s podpriemernými politikmi!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku