tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Zľava Igor Matovič (OĽANO) a Boris Kollár (Sme rodina).
Zľava Igor Matovič (OĽANO) a Boris Kollár (Sme rodina). Foto: tasr

Má ich za dúhových chlapcov? Nicholsonová: Ste ako teplí bratia, verím, že sa vidíme na Pride!

V extrémnych horúčavách si ľudia možno radi zájdu do chládku a otvoria sociálnej siete. A na tých zistia, že vládni politici pokračujú vo svojom štýle vládnutia cez tieto virtuálne kanály. Tentokrát sa minister financií Igor Matovič (OĽANO) rozhodol pochváliť svojho koaličného partnera a predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) za to, že sa mu narodilo už dvanáste dieťa. Z kontextu statusu je zrejmé, že Matovič Kollárove robenie detí považuje za prorodinný krok. Zároveň sa rozhodol „naložiť“ ministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi (SaS). No a od občanov si vyslúžil poriadne tvrdú kritiku, do ktorej sa zapojila aj satirická stránka Zomri a europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina).
  2. Predseda vlády Eduard Heger
  3. Igor Matovič a Veronika Remišová v časoch, keď boli ešte boli spolu v rovnakej strane.
  4. Boris Kollár a Peter Pellegrin
  5. Europoslankyňa a bývalá predstaviteľka strany SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  6. Na snímke v popredí vpravo premiér SR Eduard Heger, vľavo podpredseda vlády a minister financií SR Igor Matovič a poslanci hnutia OĽaNO počas tlačovej konferencie ku schválenému zákonu o financovaní voľného času dieťaťa 22. júna 2022 v Bratislave.
  7. Lucia Ďuriš Nicholsonová

„Nie je koaličný partner ako koaličný partner. Kým jeden otravuje Slovensko svojimi mindrákmi, druhý zatiaľ vlastnoručne rieši skutočné problémy Slovenska,“ napísal Matovič na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/zomriofficial

Ľudia mu dali najavo pohoršenie

Mať dvanásť detí by možno prorodinné bolo, no treba dodať, že predseda parlamentu je známy záletník a týchto 12 detí má s desiatimi ženami. Všetky deti sú pri tom nemanželské.

Do debaty pod príspevkom Zomri k téme sa zapojila aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová. Tej sa nepozdáva až nadmerne pozitívny vzťah medzi Matovičom a Kollárom, ktorý sa, zdá sa, pomaly premieta do spojenectva proti Sulíkovi. „Nuňuňu. Milý Boris, milý Igor, správate sa k sebe pekne aj počas krízy, to sa mi veľmi páči. Ste ako takí teplí bratia, pevne verím, že sa zajtra vidíme na Pride,“ napísala exposlankyňa SaS a pridala aj nečakanú pozvánku.

Zdroj: fb/zomriofficial

Boris Kollár mal podľa portálu Refresher satiristom zo Zomri odkázať, že od nich čakal viac podpory, keďže im v podstate vyrába nových čitateľov.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Má ich za dúhových chlapcov? Nicholsonová: Ste ako teplí bratia, verím, že sa vidíme na Pride!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku