eReport.sk
Speváčka Tina, foto: youtube

Speváčka Tina má s bývalým manželom stále spoločný majetok. Takto si tam žije!

Speváčka Tina a raper Separ aj napriek tomu, že ich láska vyzerala naveky, si dali pred vyše rokom zbohom. Údajne začali mať iné názory a pohľady na veci, čo ich rozdeľovalo. Ako to vyzerá s ich rodinným sídlom?

Nie je žiadnym tajomstvom, že po krachu manželstva sa raper odsťahoval a Košičanka ostala v dome s dvomi deťmi sama. Po náročnom období, ktoré prežil slovenský raper Michael Kmeť alias Separ, keď bojoval so zákernou rakovinou, ale aj s koronavírusom a krach šesťročného manželstva prežíva konečne obdobie z tých lepších. Pár tvorí s tanečníčkou Cynthiou Tóthovou. Dvojica najprv mlžila, ale svoju lásku už neskrývajú. Martina Csillaghová alias Tina sa venuje deťom a hudbe. Istý čas sa polemizovalo o novom partnerovi a ďalšom tehotenstve. Umelkyňa to rýchlo vyvrátila: „Pravda je taká, že neviem, či môžem byť ešte tehotná, asi nemôžem,” šokovala svojou úprimnosťou Tina, ktorá roky bojuje s diagnózou skleróza multiplex.

Najťažšie obdobie

Po krachu manželstva bola psychicky v koncoch a pomáhalo jej jedine mentálne nastavenie, kedy si opakovala, že to treba prijať ako fakt a nebojovať s tým: „Žiadna rada nepomôže, iba prežiť a prečkať. Priznať si, som úplne na dne, nezvládam to. Veľmi pomôže prijať, ako to je. Musím povedať, že tie vzťahy teraz nie sú zlé,” dodala k svojim ex, raperovi Separovi a futbalistovi Richardovi Lásikovi. V živote jej pomáha prekonať temné obdobie múdrosť, ktorú si osvojila už v mladosti: „Ak má problém riešenie, nie je dôvod na starosti, ak problém riešenie nemá, starosti tomu nepomôžu. Od toho som sa veľakrát odpichla,” prezradila.

Tina s bývalým manželom Separom – Foto: profimedia

Bol to dom snov

Ich prvé rande dokonalé nebolo. Raper prišiel za speváčkou Tinou (36) opitý na mol a sám pred rokom priznal, že si z neho nič nepamätá. Separa (33) zmenila nie len speváčka, ale aj ich spoločná dcéra Anička. Údajne vďaka nej si uvedomil, čo v živote skutočne chce, tvrdil vtedy. I keď sa manželia už rozlúčili, dom v Hrubej Borši spolu stále vlastnia. Keď sa tam sťahovali, Tina sa do nehnuteľnosti okamžite zamilovala.

Prerábali spoločne

Z úplného holodomu spolu s bývalým mužom vytvorili čarovné miesto, vyskladali ho kúsok po kúsku. „Zakaždým, keď vojdem do ktorejkoľvek miestnosti, som hrdá, vďačná, dojatá, že sme to takto zvládli. Každý klinec, doštičku, poličku, úchyt, konzolu, vázu, sme vyberali trpezlivo a hoci to bolo vyčerpávajúce, vo výsledku je tu toto. Miesto, kde sa vraciam tak rada, že občas ani nerozprávam,“ napísala na sociálnu sieť Tina ešte v roku 2018.

Občas ukázali, ako to u nich doma vyzerá a treba uznať, že nič nenechali na náhodu. Dali si záležať na detailoch, podlahe i kuchyni. Stavili na dizajnovú posteľ či luxusnú kúpeľňu. Unikátom je obrovské, zlaté kreslo, ktoré majú pri jedálenskom stole. Pri stolovaní sa môže celá rodinka pokochať neskutočným výhľadom na záhradu, ktorú im zdobí jazierko.

V GALÉRII NÁJDETE AKO TO U SPEVÁČKY TINY DOMA VYZERÁ! LUXUS V SYMBIÓZE S PRÍRODOU!

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Speváčka Tina má s bývalým manželom stále spoločný majetok. Takto si tam žije!

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php