eReport.sk
Europoslankyňa Katarína Roth Neveďalová. Zdroj: Screenshot video FB / Katarína Roth Neveďalová

Sme vážne tak pomýlení? Pýta sa sklamaná Katarína Roth Neveďalová


„Kto nejde s nami, ide proti nám!“ Výrok, ktorý pred rokmi použil aj prvý československý robotnícky prezident Klement Gottwald, platí rovnako i dnes. Žiaľ, využívajú ho tí nesprávni ľudia, ktorí burcujú ľudí voči svojím oponentom. A výsledok? Nevraživosť medzi Slovákmi, hrubé urážky, nadávky, fyzické útoky a najnovšie aj streľba na premiéra. Takéto niečo tu nikdy nebolo. Semeno tohto diabolského správania zasial Igor Matovič a úspešne v tejto ideológii idú politici a priaznivci Progresívneho Slovenska.

Šikovné Slovenky a – Magda Vášáyrová

Naozaj, ten, kto nejde s progresívcami, ale aj s liberálmi, ten je dezolát, ruský agent a všeličo iné, teda človek, proti ktorému treba bojovať, ba najlepšie ho vymazať z povrchu zemského. Progresívci, liberáli aj akýsi kvázi demokrati sa síce naoko tvária ako mierotvorcovia a ľudomilovia, v skutočnosti sú však pri neakceptovaní ich filozofie a videnia sveta agresívni až hulvátski.

Ako ukazujú udalosti z ostatných dní, neštítia sa nielen hrubo urážať, ale aj vyhrážať sa fyzickou likvidáciou, či dokonca k nej priamo pristúpiť. Je zvláštne, že strach už majú aj samotní všetci títo „ľudomili“, lebo to, čo rozdúchali, môže pokojne spáliť aj ich.

Pokiaľ šikovné Slovenky konečne pokorili Everest, jedna Slovenka zas prerazila ďalšie dno.

Katarína Roth Neveďalová, europoslankyňa za Smer-SSD

„Sme vážne tak pomýlení?“ pýta sa v statuse Katarína Roth Neveďalová, europoslankyňa za Smer-SSD, ktorej predsedu strany a premiéra Roberta Fica pred pár dňami takmer zastrelil priaznivec progresívcov. „Pokiaľ šikovné Slovenky konečne pokorili Everest, jedna Slovenka zas prerazila ďalšie dno.

Liberáli z PS-ka vraj bojujú za skrátenie pracovného času a niektorí „nezávislí experti“ a politici nás presviedčajú, že premiér na seba ten atentát vlastne spáchal asi sám,“ píše v úvode Roth Neveďalová, ktorá vzápätí priznáva, že nevie, či sme naozaj takí pomýlení, ako nám tvrdí Magda Vášáryová.

Exherečka a exdiplomatka uráža tisícky ľudí

„Magda Vášáryová, dáma, ktorá sa ozýva zásadne v kľúčových momentoch, a napriek tomu, že ja podporujem hlas žien vo verejnej debate, niektoré by asi mali radšej zostať iba herečkami. Podľa nej totiž atentát na premiéra vlastne niekto nerieši, všetci sa usmievajú a dôkazom je, že aj slnko ďalej vychádza. Žiadna trauma pre krajinu,“ konštatuje europoslankyňa.

„Nuž, neviem, po akých kanáloch pani Magda chodí, ale takmer každý človek, ktorého som posledný týždeň stretla sa ma opýtal, čo budeme robiť ďalej – ako štát, ľudia, spoločnosť,“ oponuje Roth Neveďalová bývalej herečke, diplomatke a političke.

Ozývajú sa tak nebezpečné názory, že to, čo sa v stredu udialo v Handlovej je vlastne chyba SMER-u a Roberta Fica, že atentátnik je vlastne obeť a podobné nezmysly.

Katarína Roth Neveďalová, europoslankyňa za Smer-SSD

„Atentát na premiéra je hrozná trauma pre všetkých a jeho zľahčovanie je nielen trápne, pretože asi chcela zaujať, ale zároveň ma poburuje takýto postoj od človeka, ktorý sa tvári, že je politický odborník a takisto zastával aj niekoľko verejných funkcií. Chápem však, že namiesto výkonov vo filmoch, či v divadle je známa svojimi výkonmi pri urážaní národa.

Aj to je voľba. Uráža tým však tisíce ľudí, ktorí denne organizujú omše, modlitby, spojenia, aby prosili za uzdravenie Roberta Fica a posielajú mu pozitívnu energiu,“ pritvrdila europoslankyňa smerom k Vášáryovej.

Zabudli na veľkohubé volania po upokojení

Národ sa podľa Roth Neveďalovej spojil v šoku a odsúdení tohto hrozného činu a snaží sa nejako sa s tým vyrovnať, takže takéto vyhlásenia teda skôr škodia ako pomáhajú. „Keďže sme zatiaľ, pochopiteľne, pozastavili kampaň do eurovolieb, tie napriek tragédii budú už za 17 dní, tak sa aspoň zúčastňujeme rôznych diskusií a podujatí pre špecifické skupiny.

Na nich som sa napríklad včera dozvedela, že PS-ko je lídrom v podpore práv zamestnancov a bojuje za skracovanie pracovného času a sociálno-právnu ochranu. Čo k tomu dodať, topiaci sa aj slamky chytá, alebo nie všetkých kandidátov správne inštruovali. Bodaj by to tak bolo a namiesto hlúpych urážok, chránenia šeliem a hystérie na námestiach by konečne začali chrániť bežných ľudí, nie iba elitu,“ konštatuje ďalej Roth Neveďalová.

Hovorí sa, že národ, ktorý sa nepoučí zo svojich chýb, je nútený si ich zopakovať. Poučme sa teda radšej teraz.

Katarína Roth Neveďalová, europoslankyňa za Smer-SSD

„Zdá sa, že po týždni už všetci akosi zabudli na veľkohubé volania po upokojení, takže začali znova kopať. Cez spriatelené médiá. Ozývajú sa tak nebezpečné názory, že to, čo sa v stredu udialo v Handlovej je vlastne chyba SMER-u a Roberta Fica, že atentátnik je vlastne obeť a podobné nezmysly. Tomuto hovoríme jasné – NIE, STAČILO!“ prízvukuje europoslankyňa za Smer-SSD.

„Nenechajme sa opiť rožkom falošného súcitu, ktorý vyprchá ako gáfor a všetko sa vráti do pôvodných koľají. Hovorí sa, že národ, ktorý sa nepoučí zo svojich chýb, je nútený si ich zopakovať. Poučme sa teda radšej teraz, prestaňme tolerovať nenávistné prejavy a posnažme sa nájsť nový model fungovania. My, ako politici, ale hlavne médiá,“ vyzýva Roth Neveďalová

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vášáryová perlila! Čo jej kto odkázal?
  2. Fica sa inakšie nedokázali zbaviť
  3. Poriadne ostrý odkaz!
  4. Poriadne ostrý odkaz!
  5. Magda Vášáryová

„Prestaňme deliť médiá podľa toho, či sa nám páči, čo rozprávajú. Médiá sú médiá, žiadne alternatívy, dezinfoscéna, či dezoláti. V 21. storočí sú rôzne formy informovania a už nie je rozdiel, či máte milióny, či iba tisíce sledovateľov.

Dôležitý je obsah a jeho podanie, sloboda prejavu a rešpekt voči iným názorom,“ upozorňuje Katarína Roth Neveďalová, ktorá na záver ešte veľavravne dodáva: „Bohužiaľ pre tzv. médiá hlavného prúdu, rešpekt a vypočutie iného názoru sa objavuje skôr u tých iných médií. Možno aj preto ich ľudia počúvajú stále viac. Nie je však neskoro a stále je čas sa spamätať.“

Zdroj: FB / Katarína Roth Neveďalová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sme vážne tak pomýlení? Pýta sa sklamaná Katarína Roth Neveďalová

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: