eReport.sk
Poriadne ostrý odkaz!
Europoslankyňa za Smer-SSD Katarína Roth Neveďalová, fb/k.r.n.

VIDEO Chováte sa ako výpalníci! Odkazuje Roth Neveďalová politikom z Progresívneho Slovenska


Politici z Progresívneho Slovenska sú ako rýchlorastúce jedovaté rastliny. Až do predčasných septembrových parlamentných volieb o nich poriadne nikto nič nevedel, vlastne vedelo sa najmä to, že prezidentka Zuzana Čaputová bola ich podpredsedníčkou. Odrazu však vyliezli ako zombie a rozrastajúc sa sa pokúsili prevziať vládnutie na Slovensku. Keď sa im to nepodarilo, pustili sa do kritiky všetkého čo je spojené s novou vládnou koalíciou. A veľmi úspešne im v tom pomáhajú aj tí, ktorí Slovensko do tohto marazmu dostali – politici z SaS aj hnutia Slovensko.

Rozprávka o domnelom rozvrate právneho štátu

Kritiku všetkého by ešte rozumný človek ako-tak pochopil, ale chodenie do Bruselu a v europarlamente žalovať, klamať a dožadovať sa potrestania Slovenska pozastavením či až odobratím eurofondov je predsa len silná káva. Takú na Slovensku ešte „nenavaril“ nikto. Nečudo preto, že kritiku za to progresívci schytávajú zo všetkých strán. Pustila sa do nich v statuse a videu aj Katarína Roth Neveďalová, slovenská europoslankyňa, ktorá ich nazvala výpalníkmi so schyzofréniou.

„Najskôr ich „odborníci“ nastavili podmienky čerpania Plánu obnovy, kde napísali, že zárukou dokonalosti čerpania peňazí je dozor od Špeciálnej prokuratúry, potom prehrali voľby a zistili, že naozaj nebudú na Slovensku ďalej vládnuť,“ konštatuje Roth Neveďalová hneď v úvode.

Dnes vám už nikto neverí, že to so Slovenskom myslíte dobre. Všetkým je jasné, že ste donášači, ktorí kydajú na vlastný štát.

Katarína Roth Neveďalová, europoslankyňa za Smer-SSD

A tak podľa nej začali chodiť do Bruselu a kydať na novú slovenskú vládu, že ohrozuje demokraciu. „Potom im napadlo, že by mohli žiadať o zastavenie eurofondov, to by určite zabralo, aby sa vláda zľakla a, predsa len, odovzdala im moc v štáte. Nevyšlo,“ pokračuje v kritike europoslankyňa za Smer-SSD. Progresívci však začali tvrdiť, že oni vlastne nechodia do Bruselu okydávať vlastný štát.

„Skúsili to tlakom v europarlamente. Dvakrát vyvolali rozpravu o domnelom rozvrate právneho štátu na Slovensku a vznikla aj jedna protislovenská rezolúcia. Nič významné sa však nestalo,“ pripomína Roth Neveďalová s tým, že naša vláda ďalej pracuje a napriek všetkému štandardne komunikuje s eurokomisiou a vysvetľuje aj nezmyselné obvinenia zo strany PS.

Ste iba donášači, ktorí kydajú na vlastný štát

„Niekomu múdremu teda napadlo, že zverejnia listy eurokomisie Slovensku (cez české zamestnankyne v komisii sa im to aj podarilo) a posunuli ich svojim spriateleným novinárom. PS začalo hystericky tlačovkovať a natáčať videá, v ktorých žiada vládu, aby prestala natáčať videá. A zároveň sa ponúkajú vláde, že oni – „odborníci“, ktorí to celé pokašľali a zle nastavili, že oni pôjdu namiesto vlády vyjednávať s eurokomisiou. A ako čerešnička – začali tvrdiť, že to vlastne myslia so Slovenskom dobre a ide im o naše blaho. A že my sme vlastizradcovia,“ opisuje Roth Neveďalová to, o čo sa pokúsili progresívni „záchrancovia“ Slovenska.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Korčok prezliekačom kabátov
  2. Opozícia znova útočí na Slovensko v Bruseli
  3. Podpredsedníčka Európskej komisie pre hodnoty a transparentnosť Věra Jourová.
  4. Poriadne ostrý odkaz!

„Nuž, milé PS. Spamätajte sa. Na dozor nad čerpaním eurofondov stačí prokuratúra. Nemusí byť špeciálna. Ale rozumiem, že vy potrebujete stále nejaké superlatíva. A nie, ani táto vaša snaha nevráti vášho miláčika Danielita Lipšica naspäť do funkcie. Nebojte sa. My to tej eurokomisii celé vysvetlíme. Ako radi hovoríte, nechajte ľudí robiť si svoju prácu. To, že vy o všetkom neviete, nič neznamená. Nikto z nás nemá povinnosť vás v kuse informovať. Vašich odborníkov si môžete nechať. Pokašľali, čo mohli. Ako odmenu dostali od vás pekné fleky a miesta na kandidátke do europarlamentu,“ odkazuje smerácka europoslankyňa progresívcom.

To podľa nej svedčí nielen o ich odbornosti, ale hlavne o ich skutočnej nestrannosti. „A otázku, kto je vlastizradca sme vyriešili už dávno. Dnes vám už nikto neverí, že to so Slovenskom myslíte dobre. Všetkým je jasné, že ste donášači, ktorí kydajú na vlastný štát, lebo nevedia prežiť, že prehrali voľby. Dvakrát. Ľudia vám vystavia vizitku aj v júni pri eurovoľbách,“ konštatuje záverom Katarína Roth Neveďalová, ktorá ešte bez servítky na ústach dodáva: „Chováte sa ako výpalníci. Najskôr problém vytvoríte a potom sa ponúkate, že ho jediní viete vyriešiť.“

Zdroj: FB / Katarína Roth Neveďalová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Chováte sa ako výpalníci! Odkazuje Roth Neveďalová politikom z Progresívneho Slovenska

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne