eReport.sk
Fica sa inakšie nedokázali zbaviť
Rudolf Huliak Zdroj: eReport

Huliak pre eReport: Fica sa inakšie nedokázali zbaviť. Toto nám priniesol progresívny liberalizmus


Huliak vyzdvihol voličov vládnej koalície, keď poukázal na to, že ani jeden z nich sa ani počas ťažkých kovidových čias neuchýlil k tomu, k čomu sa uchýlil volič opačného spektra, teda k brutálne násilnému činu.

Poslanec Národnej rady (NR) SR za Slovenskú národnú stranu (SNS) a predseda parlamentného výboru pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Rudolf Huliak v rozhovore pre eReport okomentoval atentát na premiéra SR Roberta Fica (Smer-SD) a čo k nemu podľa jeho názoru viedlo.

Fica sa inakšie nedokázali zbaviť

Rudolfa Huliak na úvod rozhovoru uviedol, že odsudzuje akékoľvek násilie a na komkoľvek. „Či je to násilie na ženách, na deťoch, odsudzujem akýkoľvek vojenský konflikt. Ja si myslím, že v 21. storočí sa uchýliť k akémukoľvek násiliu je absolútne neprijateľné.“ Strielať na predsedu vlády len kvôli tomu, že sa mení zákon o RTVS alebo že sa mení predseda súdnej rady, je podľa Huliaka nepochopiteľný fenomén.

Zdroj: yt/eReport

Poslanec je presvedčený, že atentát je aj dôsledkom deštrukcie politickej kultúry, ktorá započala vstupom Igora Matoviča do politiky. „Už nevyhráva zdatnosť politika, ale tupý primitivizmus,“ skonštatoval. Pročko a Matovič podľa Huliaka predstavujú cirkus. Domnieva sa tiež, že za vraždou Kuciaka z roku 2018 stojí práve podobná skupina ľudí a ich cieľom bol štátny prevrat, pretože sa iným spôsobom Fica nedokázali zbaviť.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Michal Truban vo volebnej centrále koalície PS-Spolu.

Nasledovala záhadná vražda v Teplárni. Tá mala dostať určitú skupinu ľudí do pozície utláčaných. A nezabúdajme, čo sa tu dialo počas kovidového masakru. No aj napriek utláčaniu počas pandémie sa nikto z našich voličov neuchýlil k činu, k akému sa uchýlil volič z opačného spektra. Preto sa pýtam, čo nám priniesol progresívny liberalizmus. Priniesol nám vyhrotenie atmosféry v spoločnosti. Takéto vyhrotenie v spoločnosti ešte nikdy nebolo,“ vyhlásil Huliak.

Zdroj: eReport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Huliak pre eReport: Fica sa inakšie nedokázali zbaviť. Toto nám priniesol progresívny liberalizmus

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: