eReport.sk
Vášáryová perlila! Čo jej kto odkázal?
Magda Vášaryová, foto: rtvs

Gyimesi: Vášáryová nazve 1,2 milióna voličov spodinou len preto, lebo volili inak ako si ona predstavovala?


Kto nimi trasie? György Gyimesi sa zamýšľa nad tým, kto je ten, kto má v moci niektorých našich politikov a známe osobnosti. Všíma si štvavé vyjadrenia o Slovákoch z úst Vášáryovej, Martina Šimečku, R. Káčera. Pre nich sú ľudia, ktorí volia inak ako by si predstavovali luza, svine, homfóbovia, fašisti, dezoláti. R. Káčer nás poslal „na chuj“. No a po atentáte, oni nič, oni muzikanti.    

Kto nimi trasie?

„Kto nimi trasie?“ pýta sa György Gyimesi. Kým? Našimi známymi osobnosťami a liberálnymi politikmi.

„Nedávno som videl krátke video, ktoré hovorilo o tom, že ak dáte do pohára 100 čiernych a 100 červených mravcov, nič sa nestane. Ale ak zatrasiete pohárom, čierne mravce začnú zabíjať tie červené a naopak červené mravce budú zabíjať tie čierne, pretože sa navzájom budú považovať za nepriateľov. To isté sa stalo aj našej spoločnosti,“ myslí si politik maďarskej národnosti.

Mohlo by vás zaujímať:

„Kto trasie s kedysi obľúbenou herečkou Vášáryovou, ktorá následne nazve 1,2 milióna voličov spodinou len preto, lebo volili inak ako si ona predstavovala? Kto trasie s Martinom Šimečkom, ktorý vidí vo voličoch koalície svine v ľudskej bytosti, luzu a nikdy im nechce porozumieť? Kto trasie s Káčerom, ktorý posiela na chuj všetkých okrem progresívcov? Kto trasie s do nepríčetna sfanatizovanými progresívnymi médiami, ktoré robia politiku namiesto opozičných strán? Konzervatívcov neváhajú verejne osočovať a nálepkovať ako homofóbov, fašistov, dezolátov. Bičujú nálady ľudí, strašia ich a hecujú do krajnosti?“ pýta sa Gyimesi.

Po atentáte – oni s tým nič nemajú

Následky tejto nenávistnej rétoriky dnes už poznáme. Gyimesi popisuje, ako po atentáte reagujú naše známe osobnosti. „No a keď to prepália a jeden z nich spácha atentát na premiéra (pre nich nie politického protivníka, ale štvanú zver, nepriateľa) tak sa tvária, že oni s tým nič nemajú, oni muzikanti. Aj by okrúhle stoly zvolávali, na ktoré pani z paláca nemala 5 rokov akosi čas,“ upozornil.  

Dodal, že zodpovednosť zo seba nikdy nezmyjú. „Jednoducho sa to nedá. Ale tí, ktorí tým pomyselným pohárom trasú by si mali uvedomiť, že toto je cesta do pekla. Robert Fico bol len malý kamienok do mozaiky, tie väčšie sa dnes skladajú na Ukrajine, v Gaze, Taiwane, Iráne…,“ uzavrel György Gyimesi.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gyimesi: Vášáryová nazve 1,2 milióna voličov spodinou len preto, lebo volili inak ako si ona predstavovala?

Odoberať
Upozorniť na
40 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: