eReport.sk
Magda Vášáryová
Magda Vášáryová, foto: profimedia

Vášáryová sa blysla ďalšími nenávistnými vyjadreniami. A vraj ľudia to, čo sa stalo Ficovi neriešia!


Magda Vášáryová je známa svojimi protislovenskými postojmi. Nikdy nemešká s vynášaním súdov o Slovákoch ani o politikoch, ktorí sa jej nepáčia. Tentokrát sa opäť raz vyjadrila k Robertovi Ficovi a jej vyjadrenia sú cez všetky čiary. A ako vždy, „naložila“ aj slovenskému národu.

Ľudia sa zabávali, nikto nespomenul tragédiu

Ani po atentáte na premiéra Slovenska známa herečka nezjemnila svoju rétoriku. Portál Topky priniesol jej vyjadrenia z pondelka.

„Všetci píšeme o veľkom otrase pre Slovenskú republiku – všetci ľudia, s ktorými som sa stretla a boli ich stovky, boli spokojní, nikto nespomenul tragédiu. Na Oravskej priehrade sa ľudia zabávali, deti tancovali, ženy v kroji spievali, ochotne s nami pokojne diskutovali,“ priblížila v pondelok Vášaryová svoj víkendový zážitok – ako keby sa na Slovensku nič neudialo.

Následne si zobrala na „mušku“ súčasnú vládu. „Zaujímavé je konštatovať, že naša politická scéna ide opačným smerom a nie je pripravená na akékoľvek otrasy. Vláda uteká k lôžku ťažko zraneného pacienta a žiada ho o pokyny. Aspoň vetu, slovko, čo robiť. Bez šéfa sa neodvážime urobiť ani krok,“ dodala Vášaryová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Eduard Chmelár
  2. Prezident Miloš Zeman

Slováci majú krátku pamäť

Topky ďalej informujú o jej vyjadrení na adresu Slovákov. „Svet okolo nás sa podľa nej pripravuje na ťažkú, geopoliticky nepredvídateľnú konfrontáciu a my nevieme, či minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) má odstúpiť alebo má dostať medailu za to, že jeho podriadení psychicky zvládli nechať strielať na predsedu vlády. „Akoby sme sa spoliehali na výhody krátkej pamäte, ba prednosti usilovného zabúdania na to, kto klame, kto je nevychovaný, kto je škodcom,“ domnieva sa,“ informujú ďalej Topky.

Následne začína herečka opäť urážať Slovákov a hovorí o Kocúrkove. „Prečo je to tak? Je to len u nás? Je to výhoda? Prednosť našej spoločnosti v týchto časoch, keď sa rozhoduje, akú Slovenskú republiku budeme mať? Vrátime sa teda do Kocúrkova spolu s Ťapákovcami, aby som sa vrátila do 19. storočia, ktoré začína vládnuť v našom orgáne pre kultúru? Ale bude to bez tých pokojných a normálne sa správajúcich ľudí, láskavých voči svojim deťom, milých voči svojim spoluobyvateľom, tešiacich sa zo slnečnej pohody, ktorých som včera (v nedeľu, poz. red.) pozorovala pri Oravskej priehrade,“ skonštatovala herečka.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vášáryová sa blysla ďalšími nenávistnými vyjadreniami. A vraj ľudia to, čo sa stalo Ficovi neriešia!

Odoberať
Upozorniť na
88 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre