eReport.sk
Občianske združenie Za zdravú a spravodlivú spoločnosť
Predsedníčka EK Leyenová počas návštevy Pfizeru. Zdroj: tasr/ap

Kryje EP zločiny Leyenovej i Pfizeru? Predseda OZ, ktoré žiada vyšetrovanie, advokát Schmidt reaguje!


Ruka ruku myje? Aj keď to vyzeralo tak, že europarlament bude vyšetrovať predsedníčku EK Ursulu von der Leyenovú pre jej podozrivé nákupy, a dokonca jej poslali pozvánku na oficiálne vypočutie, zdá sa, že zdravie, či právo Európanov na pravdivé informácie, zostáva len akousi chymérou. Na našom portáli sme vás informovali aj o petícii, za ktorou stojí Občianske združenie Za zdravú a spravodlivú spoločnosť. Jeho predseda JUDr. Erik Schmidt LL.M. MA., teraz priniesol najnovšie správy. A žiaľ, zatiaľ to vyzerá, že v Európe prehráva občan.

Prečítajte si aj:

  1. Naozaj za to môže Palestína?
  2. O vakcíne plnej smrti
  3. Rozviazané ruky?
  4. Občianske združenie Za zdravú a spravodlivú spoločnosť

Kroky Združenia

OZ Za zdravú a spravodlivú spoločnosť, zverejnilo v závere minulého roku na stránke www.petitions.com petíciu pre Radu EÚ na vyvodenie zodpovednosti voči predsedníčke Európskej komisie (EK). Rovnakú iniciatívu vyvinuli i na pôde Európskeho parlamentu (EP).

„Tam sme boli „zaradení do poradia.“ Na posúdenie toho, či EP túto petíciu zverejní na svojej stránke. V tom prípade by ju mohol podporiť ktorýkoľvek občan Únie.“

JUDr. Erik Schmidt LL.M. MA.,

Vakcína nie je sloboda

„Naša iniciatíva vychádzala nielen z notoricky známych (a médiami tzv. mainstreamu ignorovaných) skutočností, ktoré sú podporené najnovšími vedeckými štúdiami, ale aj z faktu, že došlo k vypočutiu predstaviteľky Pfizer na pôde EP, z ktorého jednoznačne vyplynul neštandardný spôsob nákupu tzv. vakcín (presnejšie génovej mRNA terapie), a že napriek vyhláseniam „vakcína je sloboda” táto nikdy nebola testovaná na zabránenie šírenia vírusu Sars-Cov-2,“ uviedol predseda OZ na ich webe.

Ursuline objednávky

„V petícii sme tiež pripomenuli, že dôležitá časť dávok, ktoré Európska komisia (EK) nakúpila za cca. 71 miliárd eur, bola podľa uverejnených informácií objednaná na priamo. A to sms správami, medzi farmaceutickej spoločnosti Pfizer p. Albertom Bourlom a predsedníčkou EK. Tých okrem iného spája i osobné priateľstvo,“ uviedol doktor Schmidt.

„Zarážajúcou skutočnosťou je tiež to, že manžel predsedníčky EK p. Heiko von der Leyen je podľa dostupných informácií v riadiacom orgáne inštitúcie, ktorá profituje z prepojenia na EK.“

JUDr. Erik Schmidt LL.M. MA.,

Občan na poslednom mieste?

„V septembri 2022 aj Dvor audítorov EÚ (DA) pri snahe overiť zákonnosť použitia miliárd eur od daňových poplatníkov EÚ nedostal od EK požadované dokumenty. DA poukázal na nezrovnalosti v postupoch schvaľovania použitia „vakcín“ a zistil, že EK obišla stanovené kontrolné orgány, pričom plánované stretnutie vedcov s cieľom určiť stratégiu očkovania na rok 2022 sa nikdy neuskutočnilo,“ informuje známy advokát a dodáva:

„V petícii sme ďalej upozornili, že zmluva so spoločnosťou Pfizer a rozsah osôb z tejto zmluvy profitujúcich je v súčasnosti predmetom vyšetrovania európskou prokurátorkou (EPPO) p. Laura Codruţy Kövesi.“ 

Uzavretie konania

Doktor Schmidt informoval aj o výsledku konania petície. A taktiež o obsahu „vysvetľujúceho listu.“

„Na jednej strane vyhodnotili naše podanie ako prijateľné – teda v súlade s pravidlami stanovenými pre uplatnenie petičného práva na pôde EP, na druhej strane však otvorenie tejto petície zamietli.“

„Odkázali nás na to, že v súvislosti s tzv. vakcínami prebehli klinické testy (bez spomenutia výsledkov) a ich efektívnosť priebežne monitoruje Európska lekárska agentúra (EMA – práve tá, ktorá je financovaná príspevkami farmaceutických firiem),“ skonštatoval. Znenie listu si môžete prečítať tu.

Ruka ruku myje?

„Podľa nášho názoru list neuvádza žiadne relevantné dôvody, ktoré by bránili v otvorení petície. Ktorej jedným z cieľov bolo iniciovanie práve vyššie spomínaného postupu na vyslovenie nedôvery EK. Uvedený postup petičného výboru EP podľa nášho názoru predstavuje svojvoľné bránenie v uplatnení petičného práva občanmi EÚ,“ zhodnotil Schmidt.

Ktorý na záver dodal, že k správe „Poučenie z pandémie COVID-19 a doporučenia do budúcna,“ na ktorú sa zamietajúce stanovisko odvoláva, existuje mnoho objektívnych výhrad.

Rumunský europoslanec Cristian Terhesa o nej napríklad povedal že ide „o najväčšie zakrývanie korupcie a zločinov v histórii EÚ.“

Záverom

Za zmienku asi stojí, že zmluvy a sms správy medzi Leyenovou a šéfom Pfizeru, doteraz neboli nikomu odtajnené. „Vakcíny“ hodnotí ako „účinné a bezpečné,“ napriek tomu, že samotní zástupcovia Pfizeru potvrdili, že až tak účinné, nie sú. Dokonca to tvrdí i Bill Gates.

To, ako veľmi bezpečné sú, už zverejňuje i FDA, či CDA. A mnohé lekárske štúdie. Nielen „nejakí zlí hoaxeri a dezinformátori.“

Apropo, ak sú také bezpečné, prečo potom ich výrobcovia ešte predtým, ako nimi štáty začali očkovať svojich obyvateľov, odmietli prevziať zodpovednosť za ich nežiadúce účinky a „prípadné“ úmrtia? A akú cenu má v dnešnej dobe ľudský život?

Zdroj: O.Z. Za zdravú a spravodlivú spoločnosť, news com au, EP,

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kryje EP zločiny Leyenovej i Pfizeru? Predseda OZ, ktoré žiada vyšetrovanie, advokát Schmidt reaguje!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: