eReport.sk
Prečo sú stále v obehu?
Predsedníčka EK Leyenová počas návštevy Pfizeru. Zdroj: tasr/ap

VIDEO Vedúca klinických štúdií zažalovala Pfizer, prípad plný desivých dôkazov, ide pred súd!

Bude sa Pfizer konečne zodpovedať? To, že Brook Jackson si zrejme nevymýšľa a hovorí pravdu, dokresľuje aj článok, ktorý uplynulý víkend vyšiel v nemeckých novinách. Pojednáva o tom, že štúdie, na základe ktorých boli „vakcíny plné zdravia a slobody“ vpustené „do obehu,“ boli hrubo zmanipulované. A nedá sa povedať, že by kompetentní o tom nemali ani tušenie. Asi ako o tom, že „vakcíny“ nikdy neboli testované na zabránenie prenosu šírenia vírusu..

Brook Jackson

Na svojej stránke o sebe Jacskon píše: „Takmer dve desaťročia som sa v rámci mojej kariéry venovala poskytovaniu bezpečných a účinných terapií, vakcín a zariadení, spotrebiteľom. Ako mnohí, i ja som mala dôveru v regulačný proces, federálne úrady a federálne agentúry na ochranu verejného zdravia. FDA, CDC a ďalšie však fatálne zlyhali. Pri ochrane ľudí v Amerike. zistila som, že sa radšej rozhodli chrániť mocné korporácie, ktorých záujmom sa prepožičali. V ich záujme ignorujú a taja nežiadúce účinky vakcín. A i početné úmrtia spôsobené očkovanim.“

Vyhadzov

Brook Jacskon bola zo spoločnosti Pfizer vyhodená v roku 2020, ako „whistlerblower.“ V spoločnosti pracovala priamo s „vakcínami“ proti covidu. Taktiež sa účastnila počiatočného výskumu lieku remdesevir. Stalo sa tak deň potom, ako sa stretla s agentom FBI. Aby mu povedala o všetkom, čo sa dozvedela. V snahe toto šialenstvo zastaviť.

Žaloba voči Pfizeru

Výskumníčka dva roky zbierala dôkazy voči spoločnosti. Keďže po celom svete(okrem nášho mainstreamu) sa začínajú objavovať štúdie, ktoré hovoria o abnormálnom náraste úmrtí(celosvetovo), ktoré začali po masovej vakcinácii obyvateľstva, je si istá, že má čím preukázať hrôzy, ktorých sa Pfizer s požehnaním EK, EÚ, jednotlivých vlád a organizácií, dopúšťal. A stále dopúšťa..

Oznámenie o konaní súdneho pojednávania

Bude sa Pfizer konečne zodpovedať?

Na stránke Brook Jacskon sú v časti Case Documents zverejnené všetky relevantné dôkazy. Pre čitateľov tohto článku som vybrala zo zložky Original False Claims Act Complaint.

„FDA vydala EUA pre vakcínu Pfizer-BioNTech 11. decembra 2020. EUA je čiastočne založená na sfalšovaných výsledkoch klinických skúšok spoločnosťou Pfizer. Ministerstvo obrany teda zakúpilo „vakcíny,“ s tým, že bez väčšej kontroly, sa jendoducho spoľahlo na tvrdenia spoločnosti Pfizer, že je „vakcína“ bezpečná. Je preukázateľné, že nikdy nebola!. Ak by rezort obrany vedel o porušení protokolu klinického skúšania vakcín a podvodnom konaní spoločnosti Pfizer, nikdy by tieto „vakcíny“ nemohol zakúpiť,“ stojí v dokumente.

Biznis s ľudskými životmi

V dokumente sa tiež uvádza, že obžalovaní (Pfizer) celý čas vedeli, čo robia. Porušili federálne predpisy, klamali vláde Spojených štátov. A bolo im úplne jedno, čo sa stane ľuďom, ktorí si v záujme „zdravia a slobody“ tento experiment vpichnú.

Do pozornosti čitateľa dávam aj rozhovory k tejto téme: MUDr. Mesík, MUDr. Lakota

Zdroj: Iam Brook Jackson, the bmj, india today, welt.de, pubmed, lifesitenews, corodok de


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Vedúca klinických štúdií zažalovala Pfizer, prípad plný desivých dôkazov, ide pred súd!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti