eReport.sk
O vakcíne plnej smrti
Zuzana Čaputová, foto: tasr

Doktor Lakota pre eReport: To nebolo očkovanie, ale cielený (pseudo)experimentálny biznis!


O vakcíne plnej smrti. Pred pár dňami sa objavili zaujímavé údaje. Oficiálne. Z NCZI. Tie hovoria o tom, že tu naozaj máme „pandémiu očkovaných.“ A covid v podstate dostávajú už len očkovaní. Vakcínou, ktorá im zaručovala, že covid nedostanú. Na tieto ale i iné fakty, sme sa pozreli bližšie s uznávaným lekárom, onkológom a hematológom MUDr. Jánom Lakotom, CSc. Ten od začiatku tvrdil, že „dobre nebude.“ Tak z neho systém jednej oficiálnej pravdy spravil „dezinformátora a hoaxera.“

Mohlo by vás zaujímať

 1. Kto bude riešiť následky?
 2. Toxic by design?
 3. Občianske združenie Za zdravú a spravodlivú spoločnosť
 4. Vakcíny ako biologická zbraň?

Pán doktor, naposledy ste mi povedali, že najhoršie nás čaká, keď sa prejavia účinky vakcín naplno. Začnime ale údajmi z NCZI. Tie hovoria, že medzi infikovanými bolo k 30.1. 2023 až 85 percent plne zaočkovaných a len 15 percent neočkovaných. Hospitalizácie s kovidom: len 30 percent neočkovaných (pred rokom, v čase kampane, to vraj bolo viac ako 86 percent). Zaočkovaní vakcínou, ktorá ich mala chrániť pred covidom. Vakcína teda nefunguje?

Slovo nefunguje je veľmi silné a zároveň výstižné. Ak pripustíme, že v Sk je cca 50% zaočkovaných dvomi dávkami, ktoré „sľubovali slobodu,“ tak tie čísla (85%) sú katastrofálne. Ak by vakcína mala „len nefungovať,“ tak by to bolo 50:50. Ale je to 85:15 v neprospech očkovaných.

Teda miesto 1:1 je pomer 17:3, čo je približne šesťkrát viac očkovaných versus neočkovaných. Márnosť šedivá!

„Zachráni vám život“

Prečo sa majú tí “trikrát slobodní” horšie ako “dezoláti?”. 85% je naozaj dosť vysoký údaj. Je teda vakcína nielen plná nežiaducich účinkov, ale aj absolútne neúčinná?

Presne tak, vakcína je plná nežiadúcich účinkov. Údaje o 7 mŕtvych po očkovaní v celej SR, sú jemne povedané, táraniny na kvadrát. Ja osobne poznám minimálne 14 prípadov úmrtí po očkovaní, pričom som „aktívne“ nepátral. Jednoducho sa „ku mne dostali.“ Vrchol drzosti predstavuje ŠÚKL, kde PharmDr. rozhodovala podľa „bodovníka.“

Bodovníka?

Hej, podľa počtu bodov určovali, či sú splnené  „kritériá“ postihnutia vakcínami. Medicínski primitívi.

ÚDZS

Druhý „oporný bod“ v štátom riadenej demagógii  predstavuje ÚDZS so svojou Ing. šéfkou. Mám na mysli stavebnú inžinierku. „Sekunduje“ jej môj kolega, patológ, ktorý nikdy nikoho neliečil. Jeho vyjadrenia typu „zomrela by tak či tak“ sú neetické, nemedicínske a sú obrazom žumpy, do ktorej medicína na Slovensku dospela.

ÚDZS sa vyjadril, že správa o nadúmrtnosti je plná nepresných údajov a vôbec sa neopiera o fakty. A že sme predsa, čo sa týka do počtu mŕtvych, boli na tom podobne, ako iné krajiny. Plní podľa vás svoju úlohu? Alebo sa zmenil na politickú inštitúciu?

Čisto politické vyjadrenia. Už na začiatku bolo jasné, že počet mŕtvych následkom vakcinácie jednoducho musí byť vyšší. Vyplýva to z nasledujúcich dát: Počet obyvateľov v ČR je približne dvakrát vyšší ako v SR.

“ Ak teda v istom čase bolo v ČR v súvislosti s vakcináciou 100 úmrtí (ten „priznaný“ počet je teraz určite vyšší), tak podľa kupeckých počtov by v tom čase v SR ich malo byť 50.  A my, koťuhy na Slovensku, si stále držíme tých 7 úmrtí. „Zázrak zázrakov“, však?“

MUDr. Ján Lakota. CSc. lekár, vedecký pracovník

Teraz späť k vašej otázke, prečo sa majú horšie. Ešte raz opakovane (za tie roky) zdôrazňujem, že ide o rýchlokvasenú vakcínu, ktorá nebola nikdy plne testovaná, pretože vývin vakcíny musí trvať 8-12 rokov.

Ak niekto bude veľmi protestovať, tak mu pripomeniem vnútromaternicový vývin ľudského jedinca, ktorý trvá cca 280 dní. Pričom „technológia“ na jeho počatie je známa milióny rokov. Ale nijakým mechanizmom nedokážeme vývin človeka skrátiť na 28 dní, však vy negramotní nafúkanci?

Nie je vakcína ako vakcína

Mocní nám ale tvrdili, že táto vakcína je robená iným spôsobom, sú lepšie technológie a nebolo až také náročné ju vyrobiť, keďže covid je podobný chrípke a takú vakcínu už máme.

Hi, hi, ha, ha. Demagogické táraniny. Zámena podmetu s prísudkom. Ešte raz, junáčikovia, hlavne pomaly: O technológiách nikto nepochybuje, nikto ich nezatracuje. Osobne si myslím, že daný konštrukt navrhovala umelá inteligencia (AI).

Z pohľadu molekulárnej biológie, klobúk dolu. Ale poďme ďalej –  „keďže covid je podobný chrípke a takú vakcínu už máme“. Tá prvá časť vety je v podstate pravdivá.

„Umelo vytvorený konštrukt koronavírusu je viac infekčný a má hodne infekčných komplikácií. Áno, v tomto sa podobá chrípke.“

MUDr. Ján Lakota. CSc. lekár, vedecký pracovník

„Bežné“ a „staré“ koronavírusy spôsobovali doslova „soplík“.  Tá druhá časť – takú vakcínu už máme, priam evokuje otázku: Akú a kde?

Fakty

Tu odcitujem moje argumenty, ktorí som pripravil pre petíciu proti očkovaniu detí (august 2021):

 1. Ide o prvé použitie PEG (polyetylén glykolu) v injekcii vôbec.
 2. Ide o prvé použitie mRNA technológie vo vakcíne proti infekčnému agensu.
 3. Prvý raz v histórii boli použité predbežné, a nie definitívne údaje o účinku  a nežiaducich efektoch vakcín.
 4. Ide o prvú vakcínu, u ktorej (po jej aplikácii) nie sú uvedené jednoznačné údaje o redukcii infekcie, redukcii prenosu vírusu  a znížení úmrtnosti.
 5. Ide o prvú vakcínu s geneticky modifikovanými polynukleotidmi použitú v ľudskej populácii.
 6. Ide o prvý produkt vôbec, ktorý firma Moderna uviedla na trh.
 7. Skúsenosti z krajín, kde  boli tieto vakcíny použité vo väčšej miere ako na Slovensku ukazujú, že vakcinácia nezabraňuje šíreniu vírusu, pričom aj zavakcinovaní môžu mať ťažší priebeh ochorenia, končiaci hospitalizáciou. Dokonca, v jednej najzaočkovanejších krajín sveta, v Izraeli, premiér krajiny vyhlásil, že očkovanie problém Covidu nevyrieši a odvolal sa aj na skúsenosti z Veľkej Británie.
 8. (Nový dodatok: Možnosť včlenenia mRNA vakcíny do ľudského genómu (DNA), vzhľadom na to, že každá ľudská bunka obsahuje enzým (reverznú transkriptázu), ktorá je schopná prepísať RNA do DNA.)

Inými slovami: Naozaj ju nebolo náročné vyrobiť. Ale kde je 8-12 rokov skúšania?

„Zbohom imunita“

Z toho mi teda vyplýva, že žiadna ochrana po očkovaní, ani nastať nemohla..?

Správne. Tzv.. „ochrana“ po očkovaní je úplný patofyziologický nezmysel. Už v apríli roku 2019 (v časopise Zem a Vek) som upozorňoval, že vakcíny proti rýchlomutujúcim RNA vírusom sa nedajú vyrobiť. Vtedy SARS-Cov2 nebol ani v hitparáde.

Priebeh po očkovaní bude (a je) pri infekcii horší a ťažší. Ide o prvotný antigénový hriech (PAH) a protilátkam zosilnený priebeh infekcie (ADE). Naviac ide o oslabenie imunitného systému, ktoré má za následok väčšiu náchylnosť voči infekciám.

Prázdny sud najviac duní

Takže neobstojí ani argument, ktorý napríklad používala v kampani prezidentka, že očkovanie nás chráni roky a pomohlo dostať pod kontrolu osýpky atď?

Zase len a len táraniny. Od medicínskeho primitíva, ktorý ma možno kurz prvej pomoci. Nemá zmysel to rozvádzať, prázdny sud najviac duní. Tu musím zdôrazniť, že som odchovanec „klasických“ očkovaní. Nikdy som ich nespochybňoval. Ale tomuto farmabesneniu sa v súčasnej dobe veru rozumieť nedá.

Žiadne netopiere

 Stále viac sa hovorí o tom, že covid naozaj unikol z laborátória vo Wu-chane a nemohli zaň netopiere, ale ľudia. Investigatívni novinári viedli veľmi zaujímavý rozhovor s riaditeľom sekcie vývoja v Pfizer. Okrem iného im porozprával aj to, že Pfizer robí na tom, aby vírus umelo mutoval, lebo nová mutácia- nová vakcína. Dodal, že je potrebné robiť to tak, aby sa nestalo to, čo vo Wu-chane.

Vo Wu-chane? Oj, keby len tam.

SARS-Cov2 je umelý konštrukt, ktorý bol vytvorený v laboratóriu. Má vložené 4 aminokyseliny (12 nukleotidov), ktoré predstavuje substrát pre proteázu zvanú furín. Toto robí SARS-Cov2 1000 – 10000 krát infekčnejším ako sú jeho „neklonovaní“ bratia.

„Čvarga“

Tá čvarga v laboratóriách  sa desiatky rokov „hrala“ s gain-of-function. Ide o to, že zvieracie vírusy nemajú tzv. primárny humánny tropizmus. Ľudovo povedané,  neskáču ako blchy zo psa na človeka. 

Výdatne im pomohli skákať. Toto sa dialo ale v labákoch v USA, dominantne v University of Chapell Hill alebo Johna Hopkinsa. A to je len vrchol ľadovca.

„A či unikol vo Wu-chane? Povedal by som, že unikol aj vo Wu-chane. Mimochodom výskum vo wuchanskom laboratóriu mohutne financovali okrem Američanov aj Francúzi, Nemci…“

MUDr. Ján Lakota. CSc. lekár, vedecký pracovník

Hovorí sa aj o tom, že v laboratóriu vo Wu-chane pôsobila nadácia ECO HEALTH ALIANCE ktorá má prepojenie na Fauciho. A že tento človek, ktorý riadil manažment pandémie v USA, za ňu svojim spôsobom mohol. Neviem ani ako to nazvať, vrchol cynizmu? Myslíte si, že tieto tvrdenia sú pravdivé?

Na každom šprochu je pravdy trochu. Ale neviem.  Fauci riadil? Čo preboha? Ten jeho „manažment“ bol nočnou morou. Naviac krivo vypovedal pri vyšetrovaní, klamal kde len mohol.

Gates a WHO

Potom tu tiež máme Billa Gatesa a jeho nadáciu. Ktorá je zase napojená na WHO. A liekové agentúry, ktoré platia spoločnosti, ktoré lieky vyrábajú. Je za takýchto podmienok vôbec možné, aby sa pandémie neopakovali? A ani biznis s vakcínami?

Bill Nohavica je primitívny mamľas, ktorý by v nemocnici mohol robiť asi tak upratovačku. Aj to až  po niekoľkých týždňoch intenzívneho zaškolenia. Ten človek je posadnutý zlým duchom.

Kde sa objaví, tam sa deje zlo. Číročisté zlo. Ako sa hovorí, pán Boh s nami a zlé preč!

„Za svoje(?) šušťavé papieriky si kupuje všetko a všetkých. Teda tých, ktorí sa kúpiť dajú. Sústreďuje sa len a len na konanie zla pod kepienkom barančieho rúcha. Čím skôr sa ho svet zbaví, tým bude lepšie.“

MUDr. Ján Lakota. CSc. lekár, vedecký pracovník

Ani prvá, ani posledná

A či sa pandémie, budú opakovať? Samozrejme. Pretože sú súčasťou biologických cyklov. Vždy boli, sú a budú. Stačí spomenúť reálnu pandémiu HIV, ktorý spôsobuje AIDS. Len za 1/12 tohto roka zomrelo na HIV/AIDS vyše 142 000 ľudí.

Nakazených je vyše 44 miliónov… Ak sa do tohto začne vkladať tá banda zloduchov, ktorí usilovne „pomáhajú“ ich vzniku (napr. už spomenutými modifikáciami typu gain-of-function), je potrebné veľmi, preveľmi spozornieť.

Etnicky cielenú biologickú zbraň doteraz, chvála pánu Bohu, nikto neskonštruoval. A, ja sa veľmi teším, že (asi) tak rýchlo ani neskonštruuje.

„Ale ruku na srdce – keby sa mainstream tak tuho „neusiloval“ šírením strachu a hrôzy, tak by spľasli ako prepichnutý balón.“

MUDr. Ján Lakota. CSc. lekár, vedecký pracovník

Fond, ktorý sľúbila vláda

Keď som kontaktovala MZ SR kvôli tomu, ako to je s odškodňovaním Slovákom, ktorí trpia nežiaducimi účinkami po vakcínach, a teraz rozhodne nemyslím dvojdňovú bolesť hlavy, či opuch v mieste vpichu, odpísali mi, že nemajú vedomosť o tom, že by sa niekto už súdil.

Takže hoci vláda a mnohí „odborníci“ opakovane do médií hovorili, že fond bude, po dvoch rokoch nie je a ani nebude. Kde to žijeme?

V Absurdistane. Domnievam sa, že v plánovanom. Niekto akoby nalinkoval smer, utkal sieť. Začneme tým, že na Slovensku vzniklo právne vákuum. „Krivda za stôl sadla, pravda u dvier žobre.“

Médiá a „experti“

Ďalej. Médiá prestali plniť svoju úlohu. Predstavujú ukážku ťažkého primitivizmu na úrovni kloaky.  „Novinárom“ bolo dovolené brechať bez zábran. (Prosím, nie všetci sa na to dali. Česť výnimkám.) Nastala malígna transformácia spoločnosti. Obrazne povedané, ľudia sa prestali pekla báť.

Čo sa týka medicíny, naši učitelia sa musia obracať v hroboch. Kvôli dukátom, časť kolegov akoby zdivela. Vládne narcizmus, exhibicionizmus a pod pláštikom „intelektualizmu“ sa cielene  podporuje hlúposť a primitívne prejavy (pseudo)“expertov“ a tlčhúb. 

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Doktor Lakota pre eReport: To nebolo očkovanie, ale cielený (pseudo)experimentálny biznis!

Odoberať
Upozorniť na
24 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne