eReport.sk
Je polícia neschopná?
Predsedníčka strany Za ľudí a ministerka investícií,regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová. Zdroj: tasr

Remišová sa dušuje: TOTO by Fico s Pellegrinim nikdy nedovolili. Prichádza spravodlivosť!

Ministerka informatizácie a vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) sa stala známou tým, že sa častokrát vyjadruje ku témam, ktoré celkom nepatria do jej portfólia „ministrovania“.

Kroky OČTK, údajne kauzy minulých vlád, či kritika bývalých premiérov a súčasných predstaviteľov opozície Roberta Fica (Smer-SD) a Petra Pellegriniho (Hlas-SD) sa stali Remišovej nosnými témami v príspevkoch na sociálnych sieťach, či vo verejných vystúpeniach.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Taraba hovorí o dôležitosti sobotného referenda
  2. Aj Matovičovi by časom mohlo ísť o krk
  3. Robert Kaliňák a predseda strany Smer – SD Robert Fico.
  4. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie.
  5. Milosrdná Čaputová?

Hovorí o príchode spravodlivosti

Ministerka Remišová uvádza vo svojom príspevku, že na Slovensko prichádza spravodlivosť, ktorá za minulej vlády v našej krajine neexistovala. Reaguje tak na kroky a vyšetrovanie dlhé roky trvajucej kauzy Gorila. Kauza, v ktorej figurujú ústredné postavy niekdajšej vlády na čele s Mikulášom Dzurindom.

Foto: Fb/veronikaremisova

Kauza Gorila

NAKA siaha na Gorilu. Viete si predstaviť, že by toto dovolil Fico či Pellegrini? Kauza Gorila je nevyšetrenou traumou spoločnosti, ktorú mocní ľudia celé roky zametali pod koberec. Len si spomeňte na Trnku či Kováčika. NAKA po rokoch obvinila aktérov Gorily vrátane bývalých štátnych úradníkov a oligarchu, dokonca zo založenia zločineckej skupiny a ďalších trestných činov. Viete si predstaviť, že polícia by si mohla dovoliť v takejto kauze konať za vlády Smeru alebo Hlasu? Ani náhodou!“ píše Remišová na sociálnej sieti.

Foto: Fb/veronikaremisova

Remišová pripomína protikorupčný naratív vlády

Šéfka strany Za ľudí pripomína, že práve súčasná vláda deklarovala pred voľbami rozviazanie rúk polície a voľný priestor pre spravodlivosť: „Práve pre boj proti korupcii a voľné ruky spravodlivosti sme išli do vlády. A napriek tomu, že niekto aj dnes spravodlivosť intenzívne kriví, dáva mi práca pre lepšiu a spravodlivejšiu krajinu zmysel,“ uzatvára Remišová.

Zrušenie obvinení Ficovi s Kaliňákom

Generálna prokuratúra zrušila obvinenie šéfa Smeru-SD Roberta Fica a ďalšej trojice osôb z kauzy Súmrak. Medzi nimi i bývalému ministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi. Dôvodom sú zistené porušenia ustanovení Trestného poriadku.

.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová sa dušuje: TOTO by Fico s Pellegrinim nikdy nedovolili. Prichádza spravodlivosť!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti