eReport.sk
Taraba hovorí o dôležitosti sobotného referenda
Nezaradený poslanec NR SR Tomáš Taraba. Foto: tasr

Taraba naložil Čaputovej: Nemá právo poúčať ľudí. Dva roky podporovala všetky hlúposti!

Prezidentka Zuzana Čaputová počas včerajšieho doobedia vystúpila v Národnej rade, kde prezentovala výročnú správu o stave republiky. Po jej vystúpení sa na hlavu štátu vzniesla vlna ostrej kritiky, najmä z radov opozície.

Čaputovú za jej slová kritizuje i opozičný politik a predseda strany Život Tomáš Taraba. Podľa neho, prezidentka nemá právo niečo hovoriť o stave republiky a „posielať“ odporúčania občanom, pretože práve ona častokrát participovala na „nezmysloch“, ktoré vymýšľali predstavitelia súčasnej vlády.

Foto: Fb/tomastaraba

Čaputová nemá právo poúčať ľudí v akom stave je Slovensko keď podporovala 2 roky všetky hlúposti a ľudia pre ňu neexistovali,“ uvádza Taraba na sociálnej sieti.

Pellegrini: Prezidentka mala byť v správe o stave republiky ráznejšia!

Prezidentka Zuzana Čaputová mala byť v správe o stave republiky ráznejšia a mala nastaviť ostrejšie zrkadlo premiérovi Eduardovi Hegerovi (OĽANO). Snažila sa byť kritická, ale nebola dostatočne. Na tlačovej konferencii to uviedol predseda mimoparlamentnej strany Hlas-SD a nezaradený poslanec Peter Pellegrini.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Minister Naď má "radostnú" správu
  2. Je polícia neschopná?

Fico Čaputovú nešetril

Medzi kritikov Zuzany Čaputovej za jej vystúpenie v Národnej rade sa zaradil i expremiér a predseda Smeru Robert Fico. Ten drsne odkázal hlave štátu napríklad aj to, že „je v prdeli s preferenciami, so všetkým!“ Opozičný líder v reakcii na jej vystúpenie o stave štátu rozhodne nešetril ani nefalšovanými expresívnymi výrazmi.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba naložil Čaputovej: Nemá právo poúčať ľudí. Dva roky podporovala všetky hlúposti!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti