eReport.sk
tasr

Polícia: Mladík ukradol auto, vyrazil bránu a narazil do oplotenia ďalšieho domu

Polícia obvinila 20-ročného Košičana, ktorý v obci Biel v Trebišovskom okrese bez vodičského preukazu vzal z dvora auto a narazil s ním do oplotenia ďalšieho rodinného domu. Z miesta nehody ušiel. Informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Jana Mésarová.

„Podľa doterajšieho vyšetrovania v sobotu (16. 10.) v ranných hodinách preskočil oplotenie jedného z rodinných domov, bez súhlasu vlastníka si sadol do auta na dvore, naštartoval pomocou pravého kľúča, ktorý sa nachádzal v spínacej skrinke, s vozidlom vyrazil bránu a ‘išiel si zajazdiť’,“ spresnila s tým, že potom spôsobil dopravnú nehodu – zišiel z cesty a narazil do oplotenia ďalšieho rodinného domu. Po nehode z miesta ušiel, pričom auto zostalo na mieste. „Poškodením vozidla a oplotenia vznikla majiteľovi škoda približne 400 eur,“ doplnila.

Podozrivého mladíka o pár hodín obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie. Obvinený je z prečinu porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. Po dokázaní viny mu hrozí päťročné väzenie.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia: Mladík ukradol auto, vyrazil bránu a narazil do oplotenia ďalšieho domu

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport