eReport.sk
Belousovová o oslobodzujúcom rozsudku nad Kočnerom
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová: Matovič a Lipšic majú spoločné hobby – nenávisť a pomstu, chalani si prišli na svoje!

Politička Anna Belousovová (Národ a spravodlivosť) si myslí, že posledné dianie v policajno-justičnom prostredí si užívajú hlavne dvaja politicky angažovaní ľudia – Igor Matovič (OĽANO) a Daniel Lipšic, ktorý bol Matovičovou stranou do svojej funkcie špeciálneho prokurátora dosadení. Je možné, že sa Matovič snaží zneužiť zbytky svojho vplyvu pre kampaň pravice a liberálov. A prečo Progresívne Slovensko obhajuje jednu zo strán sporu, ak tvrdí, že v ničom prsty nemá?

Vyšetrovať Hamranových chlapcov „sa nesmie“

Za zásadné sa dá považovať aj vystúpenie Štefana Hamrana, ktorý pri Tiborovi Gašparovi, aj pri zatýkaní tých, ktorí vyšetrujú jeho „chlapcov“ stále prízvukuje, že polícia má rozviazané ruky. Viaceré dôkazy však pôsobia, že Hamran nehovorí úprimne pravdu. A taktiež nie je normálne, keď sa chcú čurillovci dostať ku spisom, ktoré sa ich osobne týkajú. Teda minimálne to tak vyzerá.

„Jeho vystúpenie nemalo nič spoločné s funkciou, ktorú zastáva. Bolo to jednoznačne politické vystúpenie politika v predvolebnej kampani! Vrátane ´volebného plagátu´ Jána Kuciaka a jeho snúbenice na pozadí,“ reagovala na vystúpenie Hamrana Belousovová.

Nie rozviazané ruky, ale blížiace sa voľby

Belousovová si taktiež myslí, že reči o rozviazaných rukách sú naozaj len frázami. Jednoznačným motívom Hamrana a čurillovcov majú byť parlamentné voľby, kde ide aj o kožu ich politických štítov.

„Motívom intenzívnej práce až nadpráce policajného prezidenta a jeho skupinky sú blížiace sa voľby. Celé jeho vystúpenie na tlačovke to jasne dokazovalo. A ešte jedna zaujímavosť:
K udalosti, resp .tejto volebnej kampani sa nevyjadril ani Matovič, ani Lipšic… Ani jeden ani ťuk! Veľmi zaujímavé,“ pokračuje politička.

Vnútro pod palcom OĽANO?

„Rezort vnútra aj s políciou mali ( majú) pod palcom Obyčajní… ľudia, t.j. Matovič. A toho s Lipšicom spája spoločné hobby – nenávisť a pomsta. Myslím si, že chalani si prišli na svoje. A to je len začiatok,“ dodala.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová: Matovič a Lipšic majú spoločné hobby – nenávisť a pomstu, chalani si prišli na svoje!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php