eReport.sk
Andrej Danko
Podpredseda Národnej rady SR a predseda SNS Andrej Danko. Zdroj: tasr

Danko absolvoval dychovú skúšku po nehode až na druhý deň: Výsledok vás neprekvapí

Podpredseda parlamentu a líder SNS Andrej Danko sa po štvrtkovej (11. 1.) dopravnej nehode podrobil dychovej skúške v piatok (12. 1.) popoludní. Dychová skúška mala negatívny výsledok. V rovnakom čase bol vypočutý. Vyplýva to zo stanoviska, ktoré TASR poskytla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Jana Šimunková.

K nehode došlo vo štvrtok krátko pred 23.30 h v bratislavskej Dúbravke na križovatke ulíc Saratovská – Repašského. Polícia pripomenula, že po príchode hliadky sa vodič ani motorové vozidlo na mieste nenachádzali.

Vypočutý a podrobený dychovej skúške

,,S podozrivým z predmetnej dopravnej nehody sa podarilo policajtom Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave, ktorí vec objasňovali, skontaktovať až v piatok v čase o 14.30 h, keď bol vypočutý a podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom,“ dodala polícia. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie vo veci poškodzovania a ohrozovania prevádzky všeobecne prospešného zariadenia.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Miroslav Lajčák
  2. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.
  3. Stretnutie k novele Trestného zákona
  4. Objektívna žurnalistika

V štádiu prípravného konania

,,Podľa stanoviska dozor vykonávajúcej prokuratúry je uvedená trestná vec v štádiu prípravného konania, ktoré má neverejný charakter, a zverejňovanie akýchkoľvek informácií by vzhľadom na charakter veci a prebiehajúce štádium konania mohlo zmariť, prípadne sťažiť samotné dokazovanie,“ dodala polícia. Danko potvrdil, že pri nehode narazil do stĺpa. Za incident sa ospravedlnil. Deklaroval, že v prípade potreby škodu zaplatí. Predsedníctvo SNS v pondelok Dankovi vyjadrilo podporu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Danko absolvoval dychovú skúšku po nehode až na druhý deň: Výsledok vás neprekvapí

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre