eReport.sk
Igor Matovič s manželkou Pavlínou, foto: tasr

Podľa „Pavlínky“ je Matovič rytier a Čaputovej odkazuje: Žena sa nemusí do všetkého miešať!

Konflikt medzi ženami v politike! Zatiaľ čo manželka ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) Pavlína Matovičová si myslí, že by sa prezidentka SR Zuzana Čaputová nemusela do všetkého starať, europoslankyňa Lucia Duriš Nicholsonová si myslí presný opak. Matovičová sa jej síce zastala v otázke urážok na jej osobu, no v otázkach vzťahu Matoviča s Čaputovou už stojí plne na strane svojho manžela a je pre to ochotná dokonca aj spochybňovať úlohu ženy v spoločnosti.

„Žena sa nemusí do všetkého miešať a niekedy je mlčanie zlatom a za dobré veci treba bojovať,“ vyjadrila sa v rozhovore pre portál Šarm manželka ministra financií na adresu Čaputovej.

Jej slová postavili Nicholsonovú zo stoličky

Ďuriš Nicholsonová sa však na tieto slová rozhodla ihneď reagovať cez sociálnu sieť a jej slová na adresu Matovičovej „Pavlínky“ rozhodne neboli mäkké. Podľa europoslankyne by sa politikova manželka mala starať o to, aby Matovič odišiel z politiky, lebo ho tam vraj už ľudia nechcú: „Ja si myslím, milá Pavlínka, že je dobré, keď sa ženy miešajú do všeličoho, pretože máme od istého času také isté práva, ako muži. Možno by ste sa aj vy mohli zastarať a mohli by ste stiahnuť toho vášho Igora späť do kuchyne, pretože ho naozaj v tej politike už nikto nechce. Strašne veľa dobrým veciam by ste týmto pomohli.“

Mohlo by vás zaujímať

  1. Minister hospodárstva SR a prvý podpredseda vlády pre ekonomiku SR Richard Sulík (SaS).
  2. Netajili emócie po schválení návrhu: Chrbtom Igor Matovič a György Gyimesi (obaja OĽaNO).
  3. Zuzana Čaputová
  4. Lucia Ďuriš Nicholsonová na snímke z videa.

Matoviča považuje „Pavlínka“ za rytiera

O svojom manželovi má Matovičová zjavne inú mienku, ako veľká časť Slovenska, na ktorom mu dôveruje len jedna z desiatich osôb. „Môj manžel sa nezmenil, stále je bojovníkom a rytierom, len zošedivel a roky mu pribudli ako každému, aj mne,“ odkazuje. Rozhovor však pri téme prezidentky nebol len o kritike. Matovičová sa jej jednoznačne zastala v otázke urážok, ktoré vo všeobecnosti považuje za neprijateľné.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Podľa „Pavlínky“ je Matovič rytier a Čaputovej odkazuje: Žena sa nemusí do všetkého miešať!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti