eReport.sk
Netajili emócie po schválení návrhu: Chrbtom Igor Matovič a György Gyimesi (obaja OĽaNO).
Chrbtom Igor Matovič a György Gyimesi (obaja OĽaNO). Foto: tasr

FOTO Matovič vo vášnivom objatí s Gyimesim? Cigániková nenašla slová, len srdiečkové emotikony!

Vládny poslanec NR SR za hnutie OĽANO György Gyimesi nedávno predložil návrh zákona, ktorým by sa zakázalo vyvesovanie dúhových vlajok na verejných budovách. Návrh si ihneď našiel svojich podporovateľov, aj svojich odporcov. Gyimesi ho predložil spolu s opozičným poslancom Tomášom Tarabom (nezaradený, ŽIVOT-NS), čo podľa mnohých smrdí porušením koaličnej zmluvy.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zuzana Čaputová
  2. Marián Viskupič (SaS).
  3. Robert Fico na snímke z videa.

Najnovšie sa do poslanca a jeho straníckeho šéfa Igora Matoviča (OĽANO) satiricky pustil aj portál Zomri, ktorý zverejnil fotomontáž, na ktorej sú Matovič s Gyimesim vo vrúcnom objatí a pripomínajú šťastný párik homosexuálov.

Zdroj: fb/zomriofficial

Nie je to pri tom prvý príspevok od ľudí, ktorí sa nepriamo snažia spochybniť sexuálnu orientáciu poslanca. Gyimesi je dlhodobo považovaný za Matovičovho chránenca, o čom by mohli vypovedať jeho viaceré odvážne kroky. Nie je to totižto prvýkrát, kedy Gyimesi koketuje s iným ako väčšinovým názorom vo vláde. Všetci si napríklad pamätáme, ako sa po parlamente pošuškávalo, že Gyimesi má v pláne hlasovať proti vydaniu opozičného lídra Roberta Fica (Smer-SD) do kolúznej väzby.

Reakcie ľudí vás pobavia

Ľudia na výtvor Zomri väčšinou reagovali pobavene. Koniec koncov, nie je to prvý a pravdepodobne ani poslednýkrát, čo sa Matovič a jeho poslanci stali predmetom uťahovania si zo strany občanov. „A to ešte len včera v parlamente vypli klimatizáciu,“ napísal jeden z komentujúcich, narážajúci opäť na súvis Gyimesiho návrhu s LGBTI komunitou.

„Vnútorne sa vyrovnať s týmto zrakovým vnemom sa dá len na gauči u terapeuta, alebo na dne pohára naozaj kvalitného rumu,“ reagoval ďalší diskutujúci. Iní považujú Gyimesiho za „Matovičovho Blahu“: „Tak, ako má Fico svojho Blahu, Pelle svojho Tomáša, tak má Matovič svojho ďordiho.

FOTO Komentáre k fotomontáži objatia Gyimesiho a Matoviča

GALÉRIA – Foto: fb/zomriofficial

Svoj komentár pridala aj saskárka Jana Bittó Cigániková, ktorú fotomontáž takisto zjavne zaujala.A to až tak, že sa nezmohla na žiadne slovo, jej reakcia bola len o veľavravných emotikonoch s červenými srdiečkami.

Zdroj: fb/zomriofficial


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Matovič vo vášnivom objatí s Gyimesim? Cigániková nenašla slová, len srdiečkové emotikony!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti