eReport.sk

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Tento týždeň bude v práci obzvlášť rušný.

Máte možnosť nájsť si nové zamestnanie alebo sa dopočuť o novom pracovnom mieste od bývalého kolegu. Od súčasného alebo minulého nadriadeného môžete dostať odporúčací list. Môžete spustiť webovú stránku pre svoje nové podnikanie alebo rozbehnúť svoje vedľajšie podnikanie debutovaním vo svojom prvom videu na YouTube.
Môžete zvážiť pripojenie k profesionálnej organizácii alebo zapojenie sa do vedomostnej základne tej, do ktorej už patríte. Keď spočítate ľudí vo svojom živote, ktorí majú skúsenosti a nápady, uvidíte, že ste požehnaní množstvom zdrojov

Láska

Tento týždeň, sa môžete cítiť všetci zmietaní v závratnej a opojnej romantike. 9. mája bude mesiac vo vašom majetníckom ôsmom dome s Plutom vo vašom romantickom piatom dome, čo by vás mohlo nechať zmiasť toxickým pripútaním k láske. Trochu temnoty a tabu nie je nič zlé, ale najskôr chráňte svoje srdce a svoje hranice.
11. mája vyjde nový mesiac, ktorý vás inšpiruje, aby ste vzali život za rohy a naskočili do príležitosti čerstvých zážitkov. Keď cestujete cez veľké hranice, môžete stretnúť niekoho, kto vám je podobný; niekoho, kto vám toho má toľko ukázať a naučiť. Prijmite exotickú formu lásky a všetky spôsoby, ako vás zmení.

Práca

Okolo vašej kariéry víri pozitívna a luxusná energia. Možno ľahšie očaríte klientov a nadriadených. Možno sa budete cítiť viac inšpirovaní vašou prácou a pripravení zdieľať auru niekoho, kto skutočne vie, čo robí. Môžete si pripraviť pôdu pre monumentálny nápad alebo rozhovor, ktorý vašu prácu posunie na vyššiu úroveň.
Ak uvažujete o tom, že sa vrátite do školy alebo sa zaviažete k dlhodobému vzdelávaniu, je najvyšší čas. Nový mesiac aktivuje váš deviaty dom múdrosti a prenikne do vašej túžby po poznaní a rozšírení vzdelania. Použite to na posilnenie všetkého, čo viete. Možno však máte medzi svojimi kolegami problémy s nedôverou.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti