eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Týždenný horoskop

Barani, tento týždeň sa budete cítiť dosť nespokojne. Úspech príde, keď vyskúšate niečo nové.

Momentálne vstupujete do jedného z najproduktívnejších období, ktoré ste za posledné mesiace zažili. Tento výbuch energie by mohol byť spojený s dôležitou príležitosťou alebo zmluvou. Mohli by vás zaujímať aj názory iných ľudí na to, čo by ste mali alebo nemali robiť, ale v hĺbke duše viete, akým smerom sa chcete vydať. Môžete si dôverovať.
Mohli by ste porozmýšľať o prenájme domu alebo izby, ak máte takúto možnosť, aby ste si zarobili.

Láska

Budete sa cítiť trochu koketnejšie. Okolo 10. mája budete mať dôležitý rozhovor. Môže to byť rozhovor, v ktorom konečne vyznáte lásku tomu, po kom túžite. Je čas sa vzdať chaosu a vytvoriť si prízemnejšiu perspektívu v zaobchádzaním so svojimi vzťahmi. Môžete zápasiť s neistotou, Merkúr vám však poskytne racionálnejšie pochopenie vašej situácie. Týždeň ukončíte romantickou energiou. Spoznajte svojho milenca prostredníctvom dotykov a intuitívneho spojenia.

Práca

Ak ste vedení k drastickým opatreniam, nezabúdajte na svoju dôstojnosť. Chýbajúcu skladačku môžete objaviť do 10. mája. Rozlúštite kód a objavíte hlbšie vrstvy toho, čo dokáže vaša myseľ. Prídete na to, ako zvýšiť svoj rozpočet z pohodlia domova. Merkúr so Saturnom vám pomôžu nadviazať komunikačný kanál so svojimi kolegami. Možno tvoríte organizáciu alebo skupinu, ktorá každému z vás umožní objasniť vaše obavy a nápady.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti