eReport.sk

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Môže vás budú v dlani svrbieť peniaze a budete chcieť nakupovať. Vytýčte si ale konkrétny cieľ. Býci, tento týždeň vás čakajú finančné plány.

Pravdepodobne sa budete sústrediť na to, aby ste zarobili viac peňazí, investovali alebo splácali dlh. Môžete mať prepracovaný písomný plán s tabuľkami, grafmi a dokonca aj s jednou z tých ilustrácií teplomera, ktoré môžete zafarbiť, keď sa priblížite k cieľu.
Je dobré zamerať sa na nové začiatky. Nie je o vás známe, že by ste boli spontánni a rýchli, ale teraz sa môžete cítiť netrpezliví a pripravení riešiť situácie.

Láska

Môžete sa cítiť viac zafixovaní vo svojom milostnom živote. Venuša vás povzbudí, aby ste opustili vrtkavé vzťahy v prospech tých spoľahlivých. Chcete vedieť, že tu niekto pre vás, v tejto drsnej dobe. Merkúr vás inšpiruje k prijatiu akejsi spoľahlivej lásky.
Nový mesiac – 11. mája, vás povzbudí zamerať sa na seba a svoj vlastný rozvoj. Využite tento okamih na to, aby sa chválou, popracujte na sebazdokonaľovaní sa.
Okolo 13. mája nájdete hľadanú lásku prostredníctvom svojich platonických priateľstiev a svojej komunity. Budete sa cítiť vďačne, pretože budete obklopení ľuďmi, ktorí rozmýšľajú ako vy. Nájdete niekoho, kto vás má rád a vďaka nemu/nej sa budete cítiť pochopení a podporovaní.

Práca

Tento týždeň stanovujete podmienky svojich finančných cieľov. Merkúr vám môže pripraviť pôdu pre vynikajúci finančný objav. Je to čas na rokovanie o zvýšení platu a plánovanie si bočného príjmu.
Pod vplyvom Novu sa na chvíľku zastavte a porozmýšľajte, kto ste a kam smerujete. Práve teraz sa skúste zamerať na to, kým chcete byť, pretože sebarealizácia vás nevyhnutne dovedie na správnu cestu.
Našťastie okolo 12. mája dostanete vo vašej kariére väčšiu podporu. Finančné plány a plány zamerané na prácu vypracované v tomto období sa budú úspešné, pretože budú nabité pozitívnou energiou.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti