eReport.sk

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Tento týždeň budete veľmi aktívni. Ryby, možno renovujete alebo sa dokonca sťahujete.

Môžete sa cítiť veľmi blízko k svojej rodine. Podpora a spolužitie s nimi môže byť súčasťou vášho životného zámeru. Možno máte pocit, že veci, ktoré robíte, ako napríklad vaša práca alebo koníčky, sú nadbytočné. Rodina volá. Mimochodom, môže to byť duchovná rodina aj rodná rodina.
Nový mesiac v Býkovi je v utorok 11. mája a v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov by ste mohli písať denník alebo kresliť. Zvážte trošku riskantnú investíciu. Môže to byť investícia, ale pravdepodobnejšie je, že riskujete v láske. Ryby, porozprávajte sa s niekým, koho obdivujete, alebo si dajte svoj profil na zoznamku.

Láska

Možno teraz túžite po hrejivej a upokojujúcej záležitosti. To prenikne do vašej túžby po pocite, že budete so svojím milencom „doma“. Nechcete niečo založené na povrchných túžbach, chcete vedieť, že váš partner vás emočne chápe a podporuje. A 10. mája by ste mali popremýšľať o tom, ako si môžete spoločne vytvoriť svoju vlastnú predstavu „domova“.
Nový mesiac 11. mája sa bude konať vo vašej tretej komunikačnej komore, čo vás vyzve k socializácii, osloveniu potenciálnych milencov a spoznávaniu najrôznejších nových ľudí. Možno sa budete cítiť viac priťahovaný niekým, kto dokáže viesť rozhovor a intelektuálne vás stimulovať. Môžete bojovať s obavami, že nie ste dosť dobrí na to, aby vás niekto miloval.

Práca

Možno sa budete cítiť inšpirovaní k tvrdej práci znovuobjavením toho, na čom tak tvrdo pracujete. Keď Merkúr spojí sily so severným uzlom vo vašom štvrtom dome domu a rodiny, môže vás to emočne viesť správnym smerom. Tvrdo pracujete pre svojich blízkych? Chcete si kúpiť dom svojich snov? Vytvoriť si vlastný bezpečný priestor? Návrat ku koreňom vám pomôže cítiť sa pohodlnejšie a istejšie z toho, čo máte.
Prehodnoťte spôsob, akým držíte krok s e-mailmi, správami, telefonátmi a rôznymi rozhovormi s kolegami a klientmi. Usporiadanie vašich komunikačných schopností nevyhnutne pomôže hladšiemu priebehu všetkého. Keď sa však Mars vo vašom umeleckom piatom dome vyrovná s Chironom vo vašom stabilnom druhom dome, môžete začať váhať, či riskovať alebo sa tam udržať.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti