eReport.sk

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Tento týždeň bežíte dvoma smermi tak, ako to dokáže iba vy, Blíženci. Aspoň sa nenudíte.

Poznáte smer, ktorým sa chcete uberať, a aj keď možno nepoznáte všetky kroky, ktoré musíte podniknúť, aby ste sa tam dostali, môžete sa spoľahnúť na svoju schopnosť konať hneď teraz.
V utorok môžete úplne preskúmať svoje psychické schopnosti. Mohli by ste si zaplatiť kurz ako čítať z dlane, mohli by ste si dohodnúť stretnutie s psychickým médiom, alebo možno začnete s vlastným podnikaním v oblasti krištáľovej mágie.

Láska

Cítite sa krajší. Venuša vás zahltí šarmom, láskou a obdivom. Môžete začať priťahovať oveľa viac pozornosti od svojho milovaného partnera/partnerky (alebo potenciálnych milencov, ak ste slobodní), takže sa vyžívajte v ružovo-zlatých vibráciách tejto novej kapitoly lásky. Okolo 10. mája si dokonca môžete uvedomiť, kto ste a čo od vzťahu potrebujete.
12. mája budete vidieť svet trochu inak. Merkúr so Saturnom vás môže inšpirovať, aby ste vystúpili zo svojej komfortnej zóny a posúvali sa k rozvinutejšiemu porozumeniu života a lásky.

Práca

Začiatkom týždňa vám môže napadnúť geniálny nápad. Tento okamih, ktorý vyvoláva dôveru, môže začať konverzáciu, ktorá vám potenciálne zmení život.
11. mája však budete mať chuť vydýchnuť si, keď sa nový mesiac presunie cez váš dvanásty dom duchovna. To vás povzbudí aby ste si zobrali voľno a venovali chvíľu času spracovaniu všetkých svojich myšlienok a pocitov, ktoré obklopujú vašu prácu. Nechajte hlboko zakorenené podvedomé nápady vyplávať na povrch. Prijmite intuitívnejšie a duchovnejšie pochopenie svojej kariéry.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 7. 5. 2021 do 13. 5. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti