eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 18. 6. 2021 do 25. 6. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň sa pozornosť sústredí na váš domov, Barani!

V nedeľu 20. júna, slnko vstúpi do znamenia Raka vo vašom dome rodiny. Na budúci mesiac sa bude klásť dôraz na vaše obydlie a na tých, ktorí v ňom žijú. Teraz existuje viac harmonickej energie s príbuznými. A toto by mohol byť mesiac, kedy konečne zavesíte umelecké diela na steny.

V pondelok budete mať snivú náladu. Sú to tie dni, keď východ slnka vyzerá krajšie, vtáky spievajú sladké piesne a kvety kvitnú v jasných farbách. Nič z toho sa nehodí do pracovného dňa, a preto, ak si môžete vziať deň voľna, bolo by to prospešné pre vaše telo, myseľ a ducha.

Láska

Váš milostný život tento týždeň víri veľa emocionálnej intimity. Napokon, 21. júna Venuša vo vašom ochrannom štvrtom dome potiahne Neptún vo vašom duchovnom dvanástom dome a vydláždi cestu pre veľa empatie a lásky, aby predbehli vaše vzťahy. Môžete sa dokonca začať cítiť pohodlnejšie, keď budete vyjadrovať svoje pocity a vyjadrovať ich slovami.

Avšak 23. júna môžete pocítiť, že proti vašim inštinktom zúri konkurenčná energia, keď sa Venuša postaví proti Plutu vo vašom ambicióznom desiatom dome, čo môže medzi vami a vašim partnerom vytvoriť tlak. Existuje šanca, že vaše povinnosti môžu stáť v ceste vašej túžbe byť doma so svojou polovičkou. Pokúste sa nájsť rovnováhu.

Do 24. júna môže byť váš spoločenský život silným zdrojom uzdravenia. Vloženie väčšej energie do vašich priateľstiev a kontaktov vás môže priblížiť k vášmu najpravdivejšiemu ja. Na konci týždňa môžete myslieť viac na svoje osobné ciele a odhodlanie zlepšovať sa. Je čas uprednostniť vzťahy, ktoré podporia váš rast.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 18. 6. 2021 do 25. 6. 2021

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti