eReport.sk

Od 18. 6. 2021 do 25. 6. 2021

Vodnári, tento týždeň môžete zistiť, že zmena niektorých vecí a návykov môže prispieť k skutočnému úspechu.

V nedeľu 20. júna vstúpi slnko do znamenia Raka a zvýrazní váš dom rutín. V priebehu nasledujúcich štyroch týždňov vás môže dosť zaujímať produktivita a vaše procesy pri dokončovaní úloh.

V pondelok 21. júna urobí Venuša v Rakovi vo vašom dome peňazí. Možno budete v pokušení stráviť dnešok nakupovaním na internete. Skúste sa ovládať, pretože keď táto energia pominie, nebudete spokojní s tým, čo ste nakúpili. Uistite sa, že všetko, čo chcete kúpiť, môžete vrátiť.

Láska

Tento týždeň môžete mať dobrú náladu. Napokon, 21. júna bude Venuša vo vašom nezištnom šiestom dome trénovať Neptún vo vašom luxusnom druhom dome a bude vás inšpirovať k tomu, aby ste prejavili svoju lásku tým, že tu budete pre svojho partnera praktickejšími spôsobmi. Môžete dokonca mať chuť vymeniť si darčeky bez iného dôvodu, ako kvôli oslave svojej lásky. Tiež budete mať pravdepodobne pocit, akoby sa tento týždeň do vášho milostného života vracala „iskra“. 22. júna sa Merkúr postaví priamo do vášho piateho domu romantiky a povzbudí vás, aby ste využili všetku poéziu, hudbu a chtíč, ktoré prichádzajú, keď ste zamilovaní.

23. júna však medzi vami a vašim partnerom môže byť nevyslovené napätie. Venuša sa postaví proti Plutu vo vašom tajnom dvanástom dome a môžete mať pocit, akoby ste nevedeli, aké sú zámery vášho artnera. Môžete tiež mať pocit, že si nie ste istí, kde sú vaše pocity. Ak vám vaša intuícia hovorí, že niečo nefunguje, existuje veľká šanca, že to asi tak bude. Nezamieňajte si však vašu typickú nervozitu a úzkosť s intuitívnymi inštinktmi.
24. júna budete vesmírom povzbudení, aby ste sa otvorili svojim potrebám a pocitom spôsobom, ktorý pôsobí sebavedomo a sebaisto. Pretože Saturn vo Vodnárovi vo vašom komunikačnom sektore, by vás mohlo viesť k tomu, aby ste pohodlnejšie hovorili pravdu.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 18. 6. 2021 do 25. 6. 2021

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti