eReport.sk

Od 10. 10. 2021 do 17. 10. 2021

Aj keď energia tohto týždňa bude nevyrovnaná, vy budete robiť dobré rozhodnutia, Škorpióni.

V utorok 12. októbra retrográdny Merkúr vo Váhach, vo vašom dome oddychu a zotavenia, predstavuje spojenie s Uránom vo vašom dome vzťahov. Váš partner môže byť dnes plný energie a chce vás donútiť ísť cvičiť, či behať. Ale vy ste príliš leniví. Škorpióni, zvážte kompromis a choďte sa na svojho milého aspoň pozerať, ako cvičí.

V strede týždňa, v stredu 13. októbra, robí Venuša v Strelcovi vo vašom dome peňazí sextil k Saturnu vo vašom dome príbytkov. Dnes robíte zodpovedné činnosti, ako je zvýšenie energetickej účinnosti domova a príprava na zimu. Môžete uzavrieť lepšiu poistku na svoj dom či auto, aby ste boli dobre krytí. Škorpióni, budete rozmýšľať, ako ušetriť peniaze. Dnes sa budete správať veľmi dospelo.

Láska

Tento týždeň máte tendenciu uvariť si spoločne so svojou láskou večeru, aby ste spolu strávili viac času a zažili viac romantiky. Môže vám napadnúť čítať si spolu knihu, alebo pozerať film. Vďaka týmto aktivitám sa budete obaja cítiť lepšie. Bude pekné mať nejakú aktivitu, ktorej sa môžete obaja spoločne zúčastniť.

Keď sa Saturn 10. októbra posunie a skončí jeho retrográdny proces, ktorý sa začal v máji, začnete si užívať tým, že si doprajete čas pre seba a svojho partnera mimo centra pozornosti. Je obzvlášť užitočné investovať svoje energie zdravým a nápomocným spôsobom, ktorý vám umožní transformovať sa na osobu, ktorou chcete vy sami byť a zároveň rásť s partnerom. To je pre niekoho vzácnosť. Majte to na pamäti, keď sa začnete vyvíjať a rásť.

Tento týždeň sú vo vzduchu zmeny, ako aj vaše zasvätenie domácemu životu. Ak ste vo svojej situácii šťastní a spokojní, začnete sa cítiť úspešní vo všetkých oblastiach svojho života. Tento týždeň je vytvorenie základov nielen nevyhnutné, ale tiež vás zavedie k novým limitom počas nasledujúcich mesiacov.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 10. 10. 2021 do 17. 10. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport