eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 10. 10. 2021 do 17. 10. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň máte tendenciu ponáhľať sa dopredu a začať konať. Barani, občasná prestávka ale prináša najväčší úžitok.

V utorok 12. októbra retrográdny Merkúr vo Váhach, vo vašom dome partnerských vzťahov, predstavuje spojenie s Uránom vo vašom dome peňazí. Opäť sa vynára stará diskusia. Mohli by ste vyplniť diery vo výdavkoch so svojim životným partnerom alebo celou rodinou. Môžete skúsiť mesiac „bez výdavkov“, niečo, čo sa vám možno predtým osvedčilo. Spojiť sa a ísť za spoločným cieľom je riešením, ale s touto energiou je to dnes náročné.

V strede týždňa v stredu 13. októbra robí Venuša v Strelcovi vo vašom dome vzdelanosti sextil k Saturnu vo Vodnárovi vo vašom dome komunity. Pocítite zmysel pre spoluprácu, tentokrát s ľuďmi mimo vašej domácnosti. Barani, môžete sa pripojiť k iným ľuďom, ktorí pracujú na projekte. Môžete napríklad so susedmi skrášliť okolie vašich domov, ak to počasie dovolí.

Láska

Žiť prítomnosťou je pre vás tento týždeň ideálne, obzvlášť keď sa Saturn 10. októbra obráti priamo, pretože sa rozhodujete, ako posunúť vzťah vpred. Len preto, že nie ste schopní s partnerom otvorene z očí do očí debatovať, ste ochotní partnerstvo opustiť. Práca na vzťahu bude náročná, ale stojí za to vynaložiť úsilie.

Pravdou je, že naozaj chcete posunúť svoj vzťah vpred, a preto musíte nájsť rovnováhu medzi autonómiou, ktorú musíte urobiť pre vlastnú vec a tým, čo robíte spoločne ako pár. Toto je čas rozhodnúť sa o type partnera, s ktorým chcete ostať.

Ak ste nezadaní, vyrazte si pár dní v týždni s potenciálnym partnerom alebo aj s niekoľkými (samozrejme nie naraz), aby ste našli pre vás toho perfektného. Ak stretnete niekoho, kto dokáže prevziať všetok váš vzťahový štýl a je ochotný nechať vás prevziať vedenie-potom choďte do toho. Definovanie vášho každodenného spojenia v závislosti od vašich nálad vám pomôže získať toho pravého.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti