eReport.sk

Od 10. 10. 2021 do 17. 10. 2021

Tento týždeň na vaše dvere klope láska a priateľstvo. Váhy, príležitosť je blízko.

V utorok 12. októbra retrográdny Merkúr vo Váhach, vo vašom dome dôvery, robí vo vašom dome sklamaní spojenie s Uránom. Váhy, dnes sa zamerajte na smiech a svoje bláznovstvá a vysmejte sa slabostiam, pretože neexistuje spôsob, ako ich úplne odstrániť. Ukážte ostatným, že ste dosť dobrí aj napriek tomu, že nie ste dokonalí (veď nikto nie je). Získate viac priateľov a podpory ako kedykoľvek predtým.

V strede týždňa 13. októbra, Venuša v Strelcovi, vo vašom dome komunikácie, robí sextil k Saturnu vo vašom dome romantiky. Dnes vám môže prísť správa alebo telefonát, na ktorý ste čakali. Váhy, môže to byť niekto, s kým ste sa nedávno stretli a teraz má čas na rozhovor alebo dokonca na stretnutie. Je to skvelý čas osloviť niekoho, kto vás zaujíma, alebo zavolať späť osobe, na ktorú ste vy nemali predtým veľa času.

Láska

Pokiaľ ide o srdcové záležitosti, už neriskujete. Rozhodli ste sa byť iba s ľuďmi, ktorí majú rovnaké názory a presvedčenie ako vy. Ak sa nezhodujú s tým, ako myslíte a cítite, potom sa rozhodnete zo vzťahu úplne vycúvať.

Keď sa slnko a Jupiter retrográdne spoja 15. októbra, dva dni po spojení Venuše v Strelcovi a Saturna vo Vodnárovi, zistíte, že je vo vašom najlepšom záujme brať romantiku vážne. Namiesto toho, aby ste mali fantazijné a koketné rozhovory s osobou, s ktorou sa stretávate alebo s ktorou ste sa zaviazali, sa radšej pýtate na dôležité otázky, ktoré ovplyvňujú celý svet.

Dôvod, prečo sa rozhodnete viesť intenzívne rozhovory namiesto nežných flirtov je ten, že ste sa skutočne pokúšali zistiť, či osoba, s ktorou ste, má dlhovekosť a veľkú inteligenciu. Rozlišovať to je práve teraz dôležité, pretože sa pokúšate zaviazať niekomu, s kým si viete predstaviť život aj o niekoľko rokov a možno sa s ním budete starať o vnúčatá.

Obvykle máte tendenciu nadväzovať partnerstvá bez ohľadu na to, či s vami sú, alebo nie sú kompatibilní, ale to sa práve teraz zmení. 10. októbra vďaka Saturnu, začnete vo svojom vnútri a aj vo svojom srdci cítiť tento veľký emocionálny posun.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 10. 10. 2021 do 17. 10. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport