eReport.sk

Od 10. 10. 2021 do 17. 10. 2021

Tento týždeň je dobré dôverovať sebe a svojej vynaliezavosti. Ryby, je v poriadku dotknúť sa hviezd.

V utorok 12. októbra retrográdny Merkúr vo Váhach, vo vašom dome investícií, vytvára spojenie s Uránom vo vašom dome informácií. Môžete rozmýšľať nad kryptomenami, alebo zatúžite kúpiť škatuľu strieborných mincí. Dnes sa však vyhnite investíciám, obzvlášť tým veľmi špekulatívnym. Ryby, toto nie je dobrý deň na hazard, aj keď by vám niekto chcel poskytnúť bezplatnú jazdu na závodnej dráhe.

V strede týždňa, v stredu 13. októbra, sa Venuša v Strelcovi, vo vašom dome kariéry, stáva sextilom k Saturnu vo vašom dome intuície. Váš vnútorný kompas vám dnes ukazuje správnu cestu, pokiaľ ide o situáciu s klientom alebo nadriadeným. Verte si a buďte si istí, že sa svojho výberu budete držať. Ryby, môžete dostať ponuku na novú pozíciu alebo na vedenie tímu.

Láska

Keď sa Saturn začne vo Vodnárovi 10. októbra posúvať dopredu, zistíte, že sa rozhodujete hľadať útočisko vo svojom dome a maznať sa so svojou polovičkou. Nechcete investovať svoj čas do frivolných sociálnych záležitostí, namiesto toho sa rozhodnete určitým spôsobom zameriavať len na jedného. To znamená odpojiť sa od sveta ako celku a zamerať sa iba na osobu, ktorá je pred vami.

Vašim priateľom môže vaša spoločnosť chýbať, ale pochopia, že ste uprednostnili svoj vzťah s nádejou, že bude rásť a kvitnúť počas celého nasledujúceho roka. Môžete však mať aj pocit, že sa občas obetujete, ale pamätajte si, že investujete svoju energiu na to, aby ste s osobou, do ktorej ste zamilovaní, vytvorili niečo krásne a magické.

Ak ste slobodní a k niekomu začínate niečo cítiť, budete mať pocit, že by ste tieto city mali skrývať. Nenechajte si ich utlmiť. Naopak, nechajte ich prehovoriť. napríklad pošlite milý mail, alebo textovú správu. Ukážte, že k tejto osobe niečo cítite, že máte záujem nadviazať vzťah.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 10. 10. 2021 do 17. 10. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport