eReport.sk
Milan Lučanský krátko po vymenovaní za nového prezidenta Policajného zboru SR 30. mája 2018.
Milan Lučanský krátko po vymenovaní za nového prezidenta Policajného zboru SR 30. mája 2018. Foto: tasr

Neverí verzii o samovražde! Prečo si Blaha nemyslí, že si Lučanský sám siahol na život?

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha otvorene spochybňuje závery vyšetrovania smrti generála Milana Lučanského. Podľa nich policajný exprezident spáchal samovraždu. Žiada sa doplniť, že Lučanského samovraždu nespochybňuje len opozičný politik Smeru. Nad závermi vyšetrovania neveriacky krútia hlavami aj mnohí iní politici. Rovnako tak významná časť verejnosti či rodinní pozostalí. Lučanský vraj na tele nemal stopy po takom type samovraždy, aké mu vyšetrovanie pripísalo.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Lučanského syn samovražde otca neverí
  2. Peter Kovařík, Generálny štátny radca MV SR
  3. Na kombosníkme zľava Denisa Saková a Štefan Hamran.
  4. Raziu vykonala inšpekcia rezortu vnútra

„Prokuratúra dnes definitívne ukončila vyšetrovanie samovraždy Milana Lučanského. V lete 2022 prípad uzavrel Úrad inšpekčnej služby, ktorý sa stotožnil s verziou, že v prípade exšéfa polície došlo k smrti tak, ako skonštatovala komisia ministerstva spravodlivosti. S predmetnými závermi súhlasí aj Krajská prokuratúra v Prešove,“ vyhlásil v piatok 25. novembra minister vnútra Roman Mikulec na sociálnej sieti a zverejnil video.

Mikulec vyzval, aby sa „pochybovači“ ospravedlnili

Minister v ňom vyzval všetkých, ktorí spochybňovali to, že Lučanský spáchal samovraždu, aby sa vyšetrovateľom, príslušníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže a dotknutým súdnym lekárom,  ospravedlnili.

Zdroj: fb/romanmikulec13

Podpredseda Smeru však Mikulcovi odkázal, že na vládne lži o Milanovi Lučanskom už nikto nie je zvedavý. „Boja sa. Trasú sa od strachu. Lebo končia. A tak zametajú stopy. Väčšina Slovákov dobre vie, že Milana Lučanského odstránila táto vláda. A tie ich smiešne akože-vyšetrovania, v ktorých sa chcú vyviniť, majú asi takú dôveryhodnosť, ako keby v roku 1944 Himmler vyšetroval, či Nemci posielajú ľudí do plynových komôr. Represívne štátne zložky sa od nástupu Lipšica prepracovali na úplne dno dôvery. Nikto im neverí, nech by povedali čokoľvek. Môžu za smrť generála Lúčanského, môžu za smrť advokáta Krivočenka,“ uviedol Blaha na sociálnej sieti.

Lučanského mali trýzniť

O zvláštnom zaobchádzaní s väzňami a s obvinenými sa na Slovensku diskutuje už dlhšie. Lučanský pritom nie je jediný, koho život skončil za múrmi väznice. A to počas počas funkčného obdobia súčasnej vlády premiérov z hnutia OĽANO. Blaha sám pred niekoľkými týždňami prišiel so šokujúcou informáciou. Vyhlásil, že disponuje dokumentami, ktoré vraj potvrdzujú, že sa Lučanský sám nezabil.

Čím viac klamete, tým viac sa zahrabávate. A nakoniec vám už nebude veriť úplne nikto s výnimkou hŕstky skorumpovaných novinárov z liberálnych médií. Spravodlivosť si vás nájde.

Ľavičiar Ľuboš Blaha vládnym politikom.

„O tom, že generála trýznili, existujú svedectvá priamo od ex-vyšetrovateľa NAKA Kaľavského. Údajnú samovraždu Milana Lučanského dosvedčuje až pochybná druhá pitva, no nejakým zázrakom sa v prvej pitve nenašla žiadna škrtiaca ryha. Kto tomuto uverí? A kto uverí, že sa Milan Lučanský potkol o papuču a následne si spôsobil zranenia ako po brutálnej bitke obuškami? Tie ich rozprávky o samovylupnutí oka im neuverí ani prváčik v škole. Lipšic s Matovičom sa môžu aj obúchať o zem. Ľudia už kvôli nim represívnym zložkám štátu neveria absolútne nič,“ zdôraznil Blaha.

„Spravodlivosť si vás nájde“

Súčasné aktivity, či už obvinenie Kažimíra, alebo uzatvorenie vyšetrovania Lučanského smrti, považuje kontroverzný politik za prejav strachu vlády. „Čím viac klamete, tým viac sa zahrabávate. A nakoniec vám už nebude veriť úplne nikto s výnimkou hŕstky skorumpovaných novinárov z liberálnych médií. Spravodlivosť si vás nájde,“ odkázal vládnym politikom podpredseda najsilnejšej parlamentnej opozičnej strany.

Zdroj: t.me/luboblahasmer


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Neverí verzii o samovražde! Prečo si Blaha nemyslí, že si Lučanský sám siahol na život?

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti