tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Foto: tasr

Progresívci reagujú na protest pred parlamentom: Organizujú akciu Za očkované Slovensko!

Nelenia a idú do ulíc! Mimoparlamentná strana Progresívne Slovensko, ktorú vedie Irena Biháriová prišla s iniciatívou, ktorá nesie veľavravný názov Za očkované Slovensko. Urobili tak len krátko po demonštrácii pred národnou radou, na ktorej sa zúčastnili práve kritici očkovania.

Protest spred parlamentu, ktorý trval od minulého piatka zarezonoval najmä v negatívnom slova zmysle. Odporcovia vládnych protipandemických opatrení napadli novinárov, poslanca za SaS Radovana Kazdu a dokonca médiá priniesli správu o zranenej policajtke. Muži zákona hliadkovali pred vstupom do národnej rady a dokonca použili na demonštrujúcich slzný plyn. V akom duchu sa bude niesť manifestácia, ktorú má pod svojim patronátom Progresívne Slovensko?

„Po nedôstojných protestoch proti výhodám pre očkovaných sme sa rozhodli ukázať, že na Slovensku žije aj množstvo zodpovedných ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť očkovania a fakt, že dosiahnutie kolektívnej imunity je jedinou cestou k návratu do normálneho života,“ opisujú akciu progresívci na sociálnej sieti.

Viac o proteste pred parlamentom:

  1. Irena Bihariová.
  2. Simona Petrík (PS).
  3. Michal Truban vo volebnej centrále koalície PS-Spolu.
  4. Irena Bihariová (uprostred) počas tlačovky PS.

Na proteste vystúpia tváre Progresívneho Slovenska, ale aj imunológovia a epidemiológovia. „Očkovanie preukázateľne znižuje riziko nakazenia a ťažkého priebehu ochorenia COVID-19. Hovoria o tom vedci z celého sveta, preto je absurdné, keď ich spochybňujú naši opoziční politici a burcujú ľudí proti jedinému spôsobu ako sa vyhnúť ďalším lockdownom a zatváraniu škôl,“ ozrejmujú dôvody organizovania akcie progresívci. Manifestácia sa uskutoční na bratislavskom Námestí Slobody v piatok podvečer.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Progresívci reagujú na protest pred parlamentom: Organizujú akciu Za očkované Slovensko!

4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku