eReport.sk
Kráľovná Alžbeta II.
Kráľovná Alžbeta II., foto: profimedia

Moderátor omylom pochoval kráľovnú Alžbetu II.: Čo sa stalo?

Nešťastnej zámeny mien sa v živom programe Good Morning Britain dopustil moderátor Alastair Campbell. Počas rozhovoru s hercom Vinniem Jonesom divákom televízie oznámil, že kráľovná Alžbeta II. (95) zomrela.

Alastair Campbell s stredu ráno v šou Good Morning Britain hovoril s hercom Vinniem Jonesom o jeho biografii Lost Without You, kde Jones preberá svoj život po smrti manželky Tanyi. Témy straty milovanej osoby chcel Campbell prepliesť s britskou kráľovskou rodinou, ktorá už druhý mesiac smúti za princom Philipom.

Dopustil sa však naozaj nešťastného omylu. „Po smrti kráľovnej sme veľa hovorili o princovi Philipovi“ uviedol Campbell, ktorý si o niekoľko minúť uvedomil, že predčasne pochoval kráľovnú Alžbetu II. a dodatočne sa ospravedlnil za zámenu mien. „Ľudia pochopili ako si to myslel,“ ubezpečila ho kolegyňa moderátorka Susana Reid.

Podľa reakcií na sociálnych sieťach to síce diváci pochopili, no aj tak sa do moderátora za jeho omyl poriadne obuli. Smrť kráľovnej je na ostrovoch veľmi háklivou témou. Pred rokom sa istému francúzskemu webu podarilo nedopatrením publikovať desiatky predpripravených nekrológov. Medzi nimi figuroval aj ten Alžbetin.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport