eReport.sk
Matovičova a Hegerova vláda je najnedôveryhodnejšia na svete
Exminister financií Igor Matovič a dočasne poverený premiér Eduard Heger. Zdroj: tasr

Pellegrini ukázal štatistiku OECD: Matovičova a Hegerova vláda je najnedôveryhodnejšia na svete!

Matovičova a Hegerova vláda je najnedôveryhodnejšia na svete. Predseda opozičnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini odhalil najnovšiu porovnávaciu štatistiku krajín OECD, na základe ktorej sa vláda OĽANO, Sme rodina a SaS rozhodne nemá čím chváliť. Slovenskú vládu občania vnímajú najhoršie spomedzi všetkých meraných krajín. Pozitívne ladené stanovisko má k dnešným vládnym politikom podľa medzinárodnej organizácie len každý piaty občan.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Lekári otvorili pandorinu skrinku
  2. Michal Kaliňák v našom štúdiu.
  3. Pellegrini apeluje na Čaputovú
  4. NAKA zasahuje ako komando

„Potrebujeme novú a stabilnú vládu“

O pozíciu premiéra sa v najbližších voľbách nebudú uchádzať len Robert Fico a Peter Pellegrini, ale podľa najnovších prieskumom im bude mať záujem zavariť aj Progresívne Slovensko a jeho predseda Michal Šimečka. Z histórie sa nám naviac vynoril Mikuláš Dzurinda a samochválou sa prezentuje aj súčasný premiér Eduard Heger, ktorý sa aj napriek prieskumom cíti byť natoľko populárnym a dobrým premiérom, že chce vo svojom kresle zotrvať.

Foto: FB/peterpellegrini

Matovičova a Hegerova vláda je najnedôveryhodnejšia na svete

Pellegrini dlhodobo tvrdí, že jeho ponukou je hlavne práca pre ľudí, dôvera a stabilita. To zdôraznil aj vo svojom stanovisku k príslušnému prieskumu. „Nech sa páči, tu je výsledok našich úžasných vlád Igora Matoviča a Eduarda Hegera. Spomedzi krajín OECD, teda najvyspelejších štátov sveta, je slovenská vláda najnedôveryhodnejšia v očiach vlastných občanov. To sa musí zmeniť. Potrebujeme novú, kompetentnú a stabilnú vládu, ktorá bude pracovať pre ľudí. A ktorej budú ľudia dôverovať,“ vyjadril sa Pellegrini na sociálnej sieti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pellegrini ukázal štatistiku OECD: Matovičova a Hegerova vláda je najnedôveryhodnejšia na svete!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti