eReport.sk
Pellegrini apeluje na Čaputovú
V popredí šéf strany Hlas-SD Peter Pellegrini počas tlačovky strany po vyslovení nedôvery vláde Eduarda Hegera (OĽANO) vo štvrtok 15. decembra 2022. Foto: tasr

Chcú napraviť zanedbané. Hlas avizuje pomoc ľuďom: Valorizácia dôchodkov či obedy zadarmo!

Chcú napraviť zanedbané. Vlády Eduarda Hegera či Igora Matoviča na mnohé veci akosi pozabudli či výrazne zanedbali. Namiesto prehnanej politického súperenia nie len so svojimi oponentmi, sa zrejme mali radšej viac zamerať na najzraniteľnejšie skupiny občanov našej spoločnosti. Nimi sú bezpochyby deti a dôchodcovia. To sa však nestalo a tak koaličné chyby musí naprávať opozícia!

Chcú napraviť zanedbané

Predseda mimoparlamentnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini avizuje viacero návrhov zákonov, ktoré by mali bezpodmienečne pomôcť práve deťom a dôchodcom. Hovoria návrate obedov zadarmo, dvojitej valorizácii dôchodkov či rozmrazenie minimálnych dôchodkov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Lekári otvorili pandorinu skrinku
  2. Michal Kaliňák v našom štúdiu.
  3. Demokracia a mier

Pellegrini avizuje viacero návrhov

„V čase, keď koalícia uvrhla Slovensko do chaosu a rieši kultúrne vojny HLAS – sociálna demokracia pomáha ľuďom. Parlament bude rozhodovať o našich návrhoch, ktoré pomôžu rodinám a seniorom,“ uvádza predseda strany Peter Pellegrini na sociálnej sieti.

Foto: fb/peterpellegrini

Obedy zadarmo

Medzi ďalšie návrhy mimoparlamentnej strany patrí i návrat obedov zadarmo. Tie po nástupe k moci súčasná vláda bez mihnutia oka zrušila. Malo to za následky viacero nepriaznivých efektov, ako napríklad zvýšenie nákladov na stravovanie pre rodičov školopovinných detí. Tento návrh podporuje i exkoaličné hnutie Sme rodina.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chcú napraviť zanedbané. Hlas avizuje pomoc ľuďom: Valorizácia dôchodkov či obedy zadarmo!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti