eReport.sk
NAKA zasahuje ako komando
Ľuboš Blaha na snímke z videa. Zdroj: t.me/lubosblahasmer

VIDEO Blaha na NAKA neuspel: Polícia kryje Naďa, ktorý sa môže veselo rehliť a obhajovať teroristov!

Polícia kryje Naďa. Podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha tvrdí, že nedávne vyhodenie Krymského mostu do vzduchu bolo zo strany ukrajinských vojakov teroristickým činom. Na jeho tvrdeniach nič nemení ani fakt, že na Ukrajine prebieha vojna, na ktorej začiatku stála ruská agresia. Minister obrany Jaroslav Naď zneškodnenie Krymského mosta mediálne obhajoval, čím si od Blahu vyslúžil trestné oznámenie za to, že vraj schvaľuje teroristický útok. A Blaha sa v pondelok dočkal odpovede.

Polícia kryje Naďa

„Vyšetrovateľka L. Pilná moje trestné oznámenie zamietla, pretože je podľa nej Krymský most legitímny vojenský cieľ. A že nevadí, že ho odpálili teroristi. Pre ňu sú to ukrajinskí partizáni. K novinárke Duginovej sa ani nevyjadrili. Predpokladám, že aj ona bude legitímny vojenský cieľ,“ uviedol Blaha so značnou dávkou satiry.

Zvláštne odôvodnenie

Hoci sa s určitosťou dá polemizovať o tom, či je v tomto prípade pravda skôr na strane Blahu, alebo na strane vyšetrovateľky, časť odôvodnenia znie zo strany vyšetrovateľky prinajmenšom kontroverzne.

Zdroj: Telegram/lblaha

Dôkazom toho, že sa nejednalo o teroristický útok má byť totižto aj to, že čin nazvali teroristickým útokom alternatívne médiá. A tie podľa vyšetrovateľky fungujú len na princípe proruskej propagandy a teda ich tvrdenia automaticky nie sú pravdivé. Nejdeme hodnotiť prácu vyšetrovateľky, ale tento jej argument znie ako výsledok veľmi jednostrannej a povrchnej interpretácie fenoménu kritického myslenia. Niektoré médiá jednoducho do portfólia Pilnej obľúbených plátkov nepatria „a teda nemôže ísť o pravdu. Musí to byť ruská propaganda, čo vraj potvrdzuje aj analytik Daniel Milo, ktorý to potvrdil pre Investigatívne centrum Jána Kuciaka,“ odkrýva ďalej Blaha zvláštnu argumentáciu zo strany NAKA.

„Slovensko nie je právny štát“

Opoziční politici dlhodobo tvrdia, že Slovensko za vlád Igora Matoviča a Eduarda Hegera (OĽANO) stratilo svoj charakter právneho štátu. Aj keď sa nejedná o jeden z vypuklejších prípadov súčasnosti, zvláštna argumentácia zo strany OČTK dáva určitý dôvod zamyslieť sa.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Michal Kaliňák v našom štúdiu.
  2. Hlas-SD: Heger urobil podvod na voličoch
  3. Demokracia a mier
  4. Pellegrini apeluje na Čaputovú

„Naď sa môže naďalej veselo rehliť a obhajovať teroristov,“ uzavrel Blaha. „Slovensko nie je právny štát. Ministri môžu páchať zločiny, ale polícia ich kryje. Môžu obhajovať terorizmus, a polícia ich ešte takto podrží,“ dodal na záver.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Blaha na NAKA neuspel: Polícia kryje Naďa, ktorý sa môže veselo rehliť a obhajovať teroristov!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti