eReport.sk
Na snímke poslanec Národnej rady Igor Matovič, foto:tasr

Matoviča pobúril článok, v ktorom sa tvrdí, že Korčok prehral aj kvôli OĽaNO


Podľa Matoviča sa progresívci podobajú na dezolátov v občianskych médiách. Rovnako vraj používajú klamstvo ako nástroj na hľadanie pravdy a navyše pod rúškom jediných vznešených majiteľov pravdy, tvrdí.

Portál Aktuality zverejnil článok, v ktorom časť viny za prehru Ivana Korčoka v prezidentských voľbách pripisuje na vrub voličom hnutia OĽaNO. Igor Matovič na sociálnej sieti podráždene reagoval.

Pobúrený Matovič

Matovič v statuse píše:

„Progresívni tupci v ďalšej akcii

… miesto toho, aby si sypali popol na hlavu, že s vyloženými nohami na stoloch v BA kaviarni čakali na triumfálne víťazstvo Korčoka … si vymysleli akože “štúdiu”, z ktorej im vyplýva, že vinníkmi prehry Korčoka sú naši voliči, ktorí vraj neprišli Korčoka voliť. Ja osobne nepoznám jediného nášho voliča, ktorý voliť neprišiel. Neuveriteľní tupci.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Nechcú za neho priznávať?
  2. Andrej Danko na snímke, ktorú zverejnila satirická stránka.
  3. Peter Pellegrini

Svojim trojročným lynčom nášho hnutia a sústavnou legitimizáciou Pellegriniho prestreli červený koberec k návratu mafie … a teraz v naivnom presvedčení, že Zlo porazí ekobioraw ružová kaviareň, ničia ďalej nádej na jej porážku.

V čom sú iní ako dezoláti v “občianskych” médiách? Rovnako používajú klamstvo ako nástroj na “hľadanie” pravdy a navyše pod rúškom jediných vznešených majiteľov pravdy.“

Zdroj: Facebook – Igor Matovič

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matoviča pobúril článok, v ktorom sa tvrdí, že Korčok prehral aj kvôli OĽaNO

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: