eReport.sk
Nechcú za neho priznávať?
Ivan Korčok Zdroj: TASR - Jakub Kotian

Nechcú sa za neho priznávať? KDH dáva od Korčoka ruky preč! To nebol náš kandidát, tvrdia


Nechcú sa za neho priznávať? Ubehli už takmer dva týždne od momentu, kedy si Slováci zvolilo svojho nového prezidenta. V demokratických voľbách voliči rozhodli, že novou hlavou štátu sa stane Peter Pellegrini. Práve s Pellegrinimi súperil Ivan Korčok, ktorý bol podporovaný opozičnými stranami PS, SaS a KDH.

Nechcú za neho priznávať?

Korčok sa netajil liberálnymi hodnotami, na ktorých si, ako politik, ale aj človek zakladá. Práve to bolo značným problémom pre mnohých konzervatívnych voličov KDH. Podpora hnutia smerujúca Korčokovi na KDH vrhlo všetko, len nie dobré svetlo. Rozhodnutie podporiť Ivana Kočoka, ako progresívno-liberálneho kandidáta dokonca kritizovali aj samotní zakladatelia KDH, ktorí hovorili, že súčasné vedenie hnutia sa týmto krokom zapredalo hodnotám svojich voličov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tu ide o chod štátu!
  2. Peter Pellegrini
  3. Andrej Danko na snímke, ktorú zverejnila satirická stránka.

KDH dáva od Korčoka ruky preč

Voľby skončili, voľby prehral Ivan Korčok. Predtým hovorili, že je tým najlepším čo môže byť Slovensku z ich stany ponúknuté, teraz vyzerá to tak, že dávajú od neho ruky preč. Poslanec Národnej rady SR Jozef Hajko za KDH sa v relácii RTVS O 5 minút 12 prekvapivo priznal, že Ivan Korčok nebol ich kandidátom na prezidenta. Prečo teraz dáva KDH od Ivana Korčoka ruky preč?

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nechcú sa za neho priznávať? KDH dáva od Korčoka ruky preč! To nebol náš kandidát, tvrdia

Odoberať
Upozorniť na
34 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne