tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Predseda OĽANO Igor Matovič
Predseda OĽANO Igor Matovič. Zdroj: tasr

Matovič sa voči novinárom postaví rovnako odvážne, ako sa postavil proti Ficovi, „kým ostatní mali v gatiach.“

Predseda hnutia OĽANO a najväčší slovenský bojovník proti korupcii, je od schôdze NR SR, na ktorej vystúpil opakovane s niekoľkohodinovým monológom, na krížovej výprave proti novinárom. Podľa Matoviča sú všetci skorumpovaní a keď o ňom informujú, klamú.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).
  2. podpredseda vlády SR a minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO)
  3. Politológ Roman Michelko
  4. Igor Matovič, predseda OĽANO

„Neuplynul deň od verejného moralizovania Matúša Kostolného a spol. a opäť sa verejne púšťa do šírenia podlých lží. Hrubo klame, podsúva a manipuluje. Praktiky, za ktoré by sa ani Ruttkayová nehanbila,“ začína Igor Matovič svoj najnovší post na sociálnej sieti.

Matovičova päťstovka

„Áno, po dva a pol roku tohto zápasu, bohužiaľ, veľakrát aj za podpory či už skorumpovaných médií alebo médií v rukách oligarchov, alebo s podporou článkov písaných skorumpovanými novinármi. Lebo, povedzme si to, za päťstovku si dnes na mesiac viete prenajať novinára, ktorý o vás bude dobre písať,“ povedal predseda OĽANO v parlamente.

List šéfredaktorov

Ako odpoveď prišiel takmer okamžite list od šéfredaktorov niektorých novín, voči ktorému sa Matovič ostro ohradil. Rovnako tak skritizoval dnes Matúša Kostelného, M. Šimečku i Moniku Tódovú, Tá bola pritom na začiatku vlády Igora Matoviča, jeho obľúbenou žurnalistkou.

Klamete!

Minister financií teraz tvrdí, že všetci novinári jeho vyjadrenie v pléne, úmyselne prekrúcajú. Nepovedal, že sa dá na Slovensku kúpiť úplne každý novinár. To ostatne vysvetľoval i moderátorke Dibákovej v televíznej relácii Na hrane, ktorú rovnako obvinil z manipulácie.

Odborník na pravdu

„Bohužiaľ, niektorí ľudia v médiách uverili v seba a myslia si, že im funkcia dáva právo klamať vo dne v noci. Myslia si, že oni už nemusia pravdu hľadať, ale môžu “pravdu” vytvárať. Robiť opak svojho poslania,“ hovorí Matovič.

„Nie som posratý ako vy“

„Nie, nie je mi príjemné si s týmto špiniť ruky, ale keď vidím, že politický pospolitý ľud je z moci novinárov predposratý, opäť to zostáva len na mne. Tak ako som sa nebál postaviť Ficovi, keď všetci mali v gatiach, treba sa teraz postaviť aj zblúdilým strážcom pravdy. Bude ešte ťažká doba a objektívne médiá v nej budú veľmi potrebné. Tak zostáva len veriť, že pochopia, že im nechcem zle, len túžim, aby prestali manipulovať a klamať. To mi stačí,“ uzavrel šéf OĽANO svoj najnovší status.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič sa voči novinárom postaví rovnako odvážne, ako sa postavil proti Ficovi, „kým ostatní mali v gatiach.“

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku