eReport.sk
Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR Veronika Remišová (Za ľudí)
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

“Lebo Fico“ jej tentokrát nezafungovalo! Remišová obvinila šéfa Smeru zo zodpovednosti za násilie na trnavskom štadióne!

Ministerka Remišová si zjavne nemyslí, že za násilie na trnavskom štadióne nesie zodpovednosť organizátor, polícia, alebo fanúšikovia. Vinníka našla medzi opozičnými politikmi!

Diskusia ohľadom udalostí na víkendovom futbalovom zápase medzi domácim Spartakom Trnava a hosťujúcim Slovanom Bratislava je momentálne veľmi živá. Ministerka informatizácie V. Remišová sa však v celom prípade pokúsila objaviť úplne nový rozmer. Z hromadnej bitky na štadióne sa totižto verejne prostredníctvom sociálnej siete rozhodla obviniť predsedu opozičného Smeru-SD R. Fica, ktorý počas toho poobedia spolu s tisíckami ľudí v Rimavskej Sobote protestoval proti vláde.

Podľa Remišovej môže za to Fico

Násilie na štadiónoch je len dôsledkom nenávisti, rozdelenia a hnevu ku ktorému burcujú aj opoziční politici. Treba jasne odmietnuť politiku nenávisti a spálenej zeme, ktorú robí Robert Fico, a ktorá Slovensku v ničom nepomáha. Nenávisť nie je alternatíva.“ napísala Remišová na svoju fanúšikovskú stránku.

Status Veroniky Remišovej na sociálnej sieti Facebook – Foto: fb/veronikaremisova

Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať a niektoré sú viac ako úprimné. „To nemyslíte vážne! Naozaj chcete tvrdiť, že za ten hnus, ktorý sme videli na zápase, môže Fico? Čo by ste vy bez neho robili!? Na koho by ste hádzali vlastné chyby, zlyhania a neschopnosť? Kde je vaša zodpovednosť? Zodpovednosť klubov a polície? Máte plné ústa rečí o nenávisti, ale jediný program, ktorý plníte naozaj zodpovedne, je vaša nenávisť voči Ficovi a spol. Detinské, hlúpe a nerelevantné.“ odkázala ministerke jedna z komentujúcich voličiek.

Viac z domácej politiky:

  1. Jana Žitňanská
  2. Juraj Blanár a Veronika Remišová v štúdiu RTVS.
  3. Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)

Vieme, politika je umenie možného. No faktom je, že konflikt fanúšikov Slovana a Spartaka je už historickým konfliktom fanúšikov, ktorý je oveľa starší ako Ficove pôsobenie v politike. To je dôvod, prečo sa Remišová nedočkala zrovna najlepších reakcií na tieto vyjadrenia a nabudúce by asi mala zvážiť, že nie všetko sa dá v politike hodiť na svojich súperov.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

“Lebo Fico“ jej tentokrát nezafungovalo! Remišová obvinila šéfa Smeru zo zodpovednosti za násilie na trnavskom štadióne!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport