eReport.sk
Výtržnosti počas zápasu, foto:tasr

VIDEO Gáborík okomentoval zápas Slovana a Spartaka: Namiesto toho, aby sme sa tešili, takýto hnoj

Nedeľný zápas medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava vyvolal množstvo nevôle. Aj politici sa predháňali v tom, aby odsúdili výtržnosti, ktoré sa odohrali na ihrisku medzi fanúšikmi. Klinec po hlavičke však trafila športová legenda Marián Gáborík.

Bývalá hokejová hviezda sa bola totiž na zápas v Trnave pozrieť. Zostal však znechutený. „Práve som sa vrátil z Trnavy, kde hral Slovan a mala to byť oslava futbalu. Dva najlepšie tímy proti sebe a namiesto toho to bola oslava chrapúnstva, zbabelosti a neférovosti,“ povedal vo svojom videu na sociálnej sieti Gáborík, ktorého tiež mrzí, že sa na takéto násilnosti museli pozerať aj deti.

Čítajte viac:

  1. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR Veronika Remišová (Za ľudí)
  2. Jana Žitňanská
  3. Marián Gáborík počas tlačovej konferencie Tipsport Ligy k All-Star víkendu 2020.

Tie deti, čo tam boli a boli toho svedkami, tak to už je naozaj choré. Ja by som svoje dieťa na takýto zápas nepustil. Verím tomu, že budú z toho vyvodené nejaké dôsledky,“ dúfa športovec. Gáborík tiež pripomenul ľuďom, aby si spomenuli, že počas lockdownu nebolo možné navštevovať športové zápasy. „Po čase máme opäť športy s ľuďmi. Máme si to užívať a namiesto toho sa stávajú také veci. Tak to je úplný hnoj. Veľmi smutné,“ dodal.

Zdroj: instagram/mgaborik12

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Gáborík okomentoval zápas Slovana a Spartaka: Namiesto toho, aby sme sa tešili, takýto hnoj

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport