eReport.sk
Igor Melicher (Smer) a Andrej Stančík (OĽANO). Zdroj: facebook

VIDEO Kto je tu doktor Smrť? Mladý smerák sa zastal Fica, naložil Stančíkovi aj Matovičovi!

Otvorená a poriadne ostrá názorová vojna už, zdá sa, zúri aj medzi mladými politikmi parlamentných strán! Člen predsedníctva Smeru a podpredseda Mladých sociálnych demokratov (MSD) Igor Melicher, ktorý sa už neraz objavil na tlačovkách po boku svojho straníckeho šéfa Roberta Fica, aktuálne ukázal, že na trojnásobného expremiéra dopustiť veru nedá. V tejto súvislosti ho zjavne vyrušil odkaz rovnako mladého politika z opačného brehu politického spektra. To, čo si podľa Melichera “dovolil” povedať Andrej Stančík z OĽANO, lebo o ňom je reč, vo svojej reakcii na rimavskosobotský míting Smeru, sa ľavičiarovi ani trocha nepáči.

Melicher zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom udrel na Stančíka aj za to, že Fica označil za doktora Smrť. „Fico dnes veselo premoruje Rimavskú sobotu, potom čo torpédoval očkovanie svojich voličov doslova vháňa do náručia smrti. Všetko v mene politických bodov. Čím horšie, tým lepšie. Doktor smrť, premorovač Robert Fico dnes vedie protest, kde pozvážali ľudí autobusmi,“ toto napísal nedávno poslanec OĽANO.

Zdroj: fb/AndrejStancik95

„Nie pán Stančík, za toto nemôže Fico, ale váš stranícky šéf, ktorého autoritárske a nebezpečné nápady stáli život tisíce Slovákov a mnohých členov našich rodín,” odkázal v protireakcii na Stančíkove slová Melicher a zašiel ešte ďalej: „Ak je v tejto republike niekto doktor Smrť, tak je to predseda vášho hnutia Igor Matovič. Pretože práve ten minulý rok svojou ´atómovou zbraňou,´ dotlačil stáť v zime a daždi, milióny Slovákov vonku v dlhočizných radoch, len aby sa išli otestovať do provizórnych stanov, kde im robili nepresné antigénové testy, a kde sa v jednej chladnej miestnosti tlačili desiatky ľudí, ktorí na seba kýchali a kašľali.”

Melicher pripomenul svojmu politickému sokovi aj podozrenia z nečistých megakšeftov spojených s nákupom antigénových testov trnavskou firmou Eurolab Lambda či “vyvolených majiteľov momiek,” ktoré zinkasovali od štátu milióny eur.

VIDEO Igor Melicher: Ak je v tejto republike niekto doktor Smrť, tak je to Igor Matovič

Zdroj: fb/generaciamladejlavice

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR Veronika Remišová (Za ľudí)
  2. Účastníci protivládneho podujatia "čapicový protest", ktorý zorganizoval poslanec Národnej rady SR (NR SR) Robert Fico (Smer-SD), ku ktorému sa pridali strany SNS a Republika v Rimavskej Sobote 17. októbra 2021.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kto je tu doktor Smrť? Mladý smerák sa zastal Fica, naložil Stančíkovi aj Matovičovi!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport