eReport.sk
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Remišová sa pustila do Fica. Rypla si aj do koaličných partnerov

Ministerka pre digitalizáciu Veronika Remišová sa pozastavuje nad kauzou Roberta Fica. Líder strany Smer mal totiž v uniknutých nahrávkach prezradiť, že mu vykradli kanceláriu a prišiel tak o 50 tisíc eur a zlaté mince. Šéfka Za ľudí sa dušuje, že nedopustí návrat mafie. Od ľudí však dostala „hubovú“ polievku.

„Ktorému poctivému občanovi sa v kancelárii len tak povaľuje 50 tisíc eur a nejaké zlaté mince?“ čuduje sa Remišová. „Robertovi Ficovi nejde o ľudí, ani o sociálny štát. Jeho jedinou starosťou je ako zachrániť seba a svojich ľudí, ktorí roky okrádali Slovensko.Takýmto politikom nemôžeme vydať Slovensko napospas,“ varuje vicepremiérka a svoj status doplnila aj o heslo: „Nedopustíme návrat mafie“.

– Foto: fb/remisova.veronika

Lenže jej slová podráždili niektorých fanúšikov. „Návrat mafie ste dopustili zvolením Žilinku za generálneho prokurátora,“ napísal jeden z nich. „Urobili sme všetko preto. Medzi top troma kandidátmi našej strany nebol. Sme však najmenším koaličným partnerom a takýchto zástupcov si do parlamentu ľudia zvolili,“ vzdychla si Remišová a nepriamo rypla aj do svojich kolegov. „Poctivú nepopulistickú a rozumnú politiku je veľmi ťažké robiť. Tomu zodpovedá rozloženie síl v politike,“ dodala.

– Foto: fb/remisova.veronika

Fico o tom, ako mu v lete vykradli kanceláriu, mal hovoriť na nahrávkach, ktoré sú súčasťou spisu Očistec. Informáciu priniesol Denník N. Expremiér však krádež nenahlásil polícii. Dôvodom vraj bolo, že sa mu nechcelo vysvetľovať, prečo má v kancelárii toľko peňazí.

Čítajte viac:

  1. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR Veronika Remišová (Za ľudí)
  2. Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová sa pustila do Fica. Rypla si aj do koaličných partnerov

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport