eReport.sk
Ján Krošlák, foto: tasr

Neposlušný poslanec z Obyčajných ľudí zase nakladá Matovičovi: Ďalší úplne zbytočný grc!

Zdá sa, že poslanec za OĽANO Ján Krošlák si od určitého času ide svoje a nehľadí na to, čo si kto myslí. Bývalý tenista sa dostal do parlamentu na kandidátke Obyčajných ľudí. Chvíľu to aj vyzeralo, že si bude s kolegami a šéfom Igorom Matovičom dobre rozumieť, no od istého času sa ich cesty rozišli. Stalo sa tak vtedy, keď si Krošlák dovolil verejne kritizovať Matoviča.

Neuvážené, provokujúce a niekedy infantilné statusy aj napriek radeniu poradcov zo všetkých strán stále pokračujú. Urážanie ľudí, one man nápady, agresívny spôsob boja, akoby sme boli v opozícii, tiež stále pokračuje. Z politického marketingu a freestylu premiéra sa stáva diagnóza, ktorá má charakter veľkej alergie väčšiny Slovákov na jeho osobu,” napísal na jar tohto roka bývalý tenista o Matovičovi, ktorý bol v tom čase premiérom. Zdá sa, že statusy bývalého predsedu vlády dráždia Krošláka aj teraz.

Čítajte viac:

  1. Ján Krošlák (OĽANO)
  2. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR Veronika Remišová (Za ľudí)

Pred pár dňami totiž vyrukoval Igor Matovič s tým, že sa stretol s ministerkou kultúry Natáliou Milanovou, aby jej dohovoril. Dôvodom boli reči o rušení kvót na hranie slovenskej hudby v rádiách. „Rádiá podnikajú na štátnych licenciách, preto ako štát máme úplne legitímne právo od nich žiadať pomoc našim umelcom pred valcom anglofónnej hudby. To nie je nacionalizmus, to je zdravý rozum a ochrana verejného záujmu. Preto som sa stretol s pani ministerkou Natáliou Milanovou a poprosil som ju, aby na zrušenie 25 % kvóty ministerstvo kultúry zabudlo,“ prezradil Matovič. Milanová totiž mala v pláne kvóty rušiť.

A to stačilo? Poprosiť?“ začudoval sa Krošlák. „Ako je vôbec možné, že sa v tomto návrhu zákona toto zrušenie ocitlo? Kto ho tam chcel?“ pokračoval nasrdený poslanec Obyčajných ľudí. „A keď sa celá hudobná obec vzbúrila, tak stačí poprosiť a vybavené? Ešte, že ťa máme,“ odkázal bývalý tenista Matovičovi. Keď Krošláka diskutujúci upozornili, že zbytočne reaguje na expremiérove statusy, bránil sa. „Nekomentujem často a všetko. Ale toto bol len ďalší úplne zbytočný grc,“ zaklincoval.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Neposlušný poslanec z Obyčajných ľudí zase nakladá Matovičovi: Ďalší úplne zbytočný grc!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport